• Неодамнешно
CYNERGY3 IPSLU-GP005-5 Притисок Сензор, Калибрира, со Сериски Број, 5 psi, Струја, Колосек, 32 VDC, 1/4 инчи NPT, 28 м-р

CYNERGY3 IPSLU-GP005-5 Притисок Сензор, Калибрира, со Сериски Број, 5 psi, Струја, Колосек, 32 VDC, 1/4 инчи

Buyers rating:
DEN 5694.72

Количина на стоки

Оперативен Притисок Max : 5psi.Сензорот Излез : Струја.Притисок Мерење Тип : Колосек.Напон Оценка : 32 VDC.Порт Стил : 1/4" NPT.Спецификации : Оперативен Притисок Max : 5psi Sensor Излез : Current Pressure Мерење Тип : Gauge Voltage Оценка : 32 VDCPort Стил : 1/4" NPTSupply Струја : 28m AProduct Опсег : IPSLU Series Product Информации : Ro HS Согласност : Yes Ro HS Phthalates во Согласност : Да се advised SVHC : Нема SVHC (17-Дек-2015).

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

MEIKE XT2 Професионална Контрола Опремување 2.4 G На 100 Метри Безжичниот Далечински управувач за Контрола Компатибилен
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

MEIKE XT2 Професионална Контрола Опремување 2.4 G На 100 Метри Безжичниот Далечински управувач за Контрола Компатибилен

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

DEN 1103.76
Свет E89281307 Тастатура Лист за Gsp30A
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Свет E89281307 Тастатура Лист за Gsp30A

ОЕМ замена дел.Пакет Димензии : 10.0 H x 8.0 L x 10.0 W (инчи).Пакет Тежина : 0.300 фунти.Земја на Потекло : сад.Свет E89281

DEN 1116.00