• Неодамнешно
Olytop за Галакси Види Активен 2 44mm Бендови, 20mm Брзо Ослободување Спорт Отворено Најлон Рака Замена Wristband Хривнија за Samsung Галакси Види 42mm/Активни 2 44mm 40mm Smartwatch

Olytop за Галакси Види Активен 2 44mm Бендови, 20mm Брзо Ослободување Спорт Отворено Најлон Рака Замена Wristband

Buyers rating:
DEN 263.76

Количина на стоки

Кој знае дека се види додаток кој може да спаси животи.Тоа е повеќе отколку само да се види на рака.Тоа е алатка за опстанок.Направени од јажиња над 10 метри.Тоа е повеќе од 5 пати на сила на обичните најлон.И секој види рака е безбедно опремени со компас.Може да игра огромна улога во вашиот отворено спортски и диви обука.Оваа специјална 20mm брзо ослободување види wristband одговара на Samsung galaxy watch 3 41mm/Галакси види 42mm & Галакси види активен 2 44mm / acitve 2 40mm & Cid спорт Smart види, исто така, одговара за било паметно да се види со 20mm рамка!Answer : ___________________________ Note : Ова е брзо ослободување иглички дизајн, повеќе лесно да се промени бендови од watch!.Одговара на врвката за околу должина 7.3"-8" (185mm-203mm).Ве молиме проверете ја вашата врвка за околу големината пред да се направи нарачка.Големина може да се прилагоди според околноста на индивидуални зглоб.Нерѓосувачки челик тока е време-тестиран дизајн кој нуди леснотија и сигурност.Вашиот Olytop Samsung галакси watch 3 41mm/42mm / acitve 2 44mm 40mm бендови е удобен за носење во текот на целиот ден долго и совршен додаток да се облекуваат секојдневен изглед!.Пакет се вклучени : 1 * види бендови + 3* брзо ослободување иглички.Кој знае дека се види додаток кој може да спаси животи.Тоа е повеќе отколку само да се види на рака.Тоа е алатка за опстанок.Направени од јажиња над 10 метри.Тоа е повеќе од 5 пати на сила на обичните најлон.И секој види рака е безбедно опремени со компас.Може да игра огромна улога во вашиот отворено спортски и диви обука.Оваа специјална 20mm види wristband одговара на Samsung galaxy watch3 41mm/Галакси Види 42mm & галакси види активен 2 44mm 40mm & cid спорт Smart види, исто така, одговара за било паметно да се види со 20mm рамка.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

MagiDeal Предиво Плетење Торба за Предиво Топки, Капчиња, Игли за Плетење Уметност Занает Носителот Tote Организатор
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

MagiDeal Предиво Плетење Торба за Предиво Топки, Капчиња, Игли за Плетење Уметност Занает Носителот Tote Организатор

Направен од висок квалитет на 600 D оксфорд ткаенина, издржлив и лесен за миење.Мазна патент затворање, ко

DEN 1658.40
4 дупчалка со спирална бургија Вежба Малку за Садење Крушка,Тешки, Тешки Пост Дупка Копач,Градина Спирала Вежба
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

4 дупчалка со спирална бургија Вежба Малку за Садење Крушка,Тешки, Тешки Пост Дупка Копач,Градина Спирала Вежба

【Две Големина】Две големина на вежби ви помогне садење или копа дупки во сите ситуации 【Премиум Квалит

DEN 239.76