• Неодамнешно
MMOBIEL Професионални 3 Еез Поправка Шрафцигер Раководство Поставите Компатибилен со iPhone и Macbook Pro/Воздух со Ретината нуклеарни P5 1.2 mm Pentalobe 5 посочи Ѕвезда, T5 Torx и PH000 Philip

MMOBIEL Професионални 3 Еез Поправка Шрафцигер Раководство Поставите Компатибилен со iPhone и Macbook Pro/Воздух

Buyers rating:
DEN 215.76

Количина на стоки

Висок квалитет на Раководство : 3 Еез за Професионална Поправка Раководство Шрафцигер Сет од Нерѓосувачки Челик, Силни и Издржливи за Macbook Модели лесно да се одржи мали Завртки.Компатибилен со : Mac Book Air 11 инчен или 13 инчи (Сите Верзија) Mac Book Pro 13 / 15 / 17 инч (Сите Верзии) Mac Book 13 инчи (Сите Верзија) До 2015 Новиот Mac Book (Сите Верзија), и сите Mac Book Серија 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018 2019 2020. Ве молиме имајте во предвид не одговара за стари Macbook кој не користите pentalobe завртки.Овој Сет е Специјално избрани од страна на MMOBIEL да ги исполни сите ваши поправка на потребите за Поправка, батерија Промени, SSD Чистење, Надградба на LCD Собранието итн.Сеопфатен Сет : 3 x Магнетни Совет Прецизност Screwdrivers, со супер мазна 360° степен ротација капа за подобрување на ефикасноста. 1 x Pentalobe Шрафцигер P5 1.2 mm Одговара на 5-точка pentalobe завртки наоѓаат на дното на вашиот i Phone 4 S 5, 5 S, 5 C , SE, 6, 6 Плус, 6 S , 6 S Плус, 7, 8, 10, 11, XS, XS Max i Phone Плус серија и за да го отворите Задниот Панел Завртки на вашиот Macbook. 1 x Pentalobe PH#000 1.5 mm Одговара на Macbook i Phone.Висок квалитет на Раководство : 3 Еез за Професионална Поправка Раководство Шрафцигер Сет од Нерѓосувачки Челик, Силни и Издржливи за Macbook Модели лесно да се одржи мали Завртки Компатибилен со : Mac Book Air 11 инчен или 13 инчи (Сите Верзија) Mac Book Pro 13 / 15 / 17 инч (Сите Верзии) Mac Book 13 инчи (Сите Верзија) До 2015 Новиот Mac Book (Сите Верзија), и сите Mac Book Серија 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018 2019 2020. Ве молиме имајте во предвид не одговара за стари Macbook кој не користите pentalobe завртки.Овој Сет е Специјално избрани од страна на MMOBIEL да ги исполни сите ваши поправка на потребите за Поправка, батерија Промени, SSD Чистење, Надградба на LCD Собранието итн.Сеопфатен Сет : 3 x Магнетни Совет Прецизност Screwdrivers, со супер мазна 360° степен ротација капа за подобрување на ефикасноста. 1 x Pentalobe Шрафцигер P5 1.2 mm Одговара на 5-точка pentalobe завртки наоѓаат на дното на вашиот i Phone 4 S 5, 5 S, 5 C , SE, 6, 6 Плус, 6 S , 6 S Плус, 7, 8, 10, 11, XS, XS Max i Phone Плус серија и за да го отворите Задниот Панел Завртки на вашиот Macbook. 1 x Pentalobe PH#000 1.5 mm Одговара на Macbook i Phone.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

4 дупчалка со спирална бургија Вежба Малку за Садење Крушка,Тешки, Тешки Пост Дупка Копач,Градина Спирала Вежба
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

4 дупчалка со спирална бургија Вежба Малку за Садење Крушка,Тешки, Тешки Пост Дупка Копач,Градина Спирала Вежба

【Две Големина】Две големина на вежби ви помогне садење или копа дупки во сите ситуации 【Премиум Квалит

DEN 239.76