• Неодамнешно
XLTFZY лупа Зголемувачот Стари лица Читање Оптички Зголемувачот 10X Ултра Јасно Redwood - Рачни - Пренослив Дизајн

XLTFZY лупа Зголемувачот Стари лица Читање Оптички Зголемувачот 10X Ултра Јасно Redwood - Рачни - Пренослив

Buyers rating:
DEN 1293.60

Количина на стоки

Направени од Зелена Природни Материјали, Тоа е Ултра-Јасно, Дисторзија-Слободни и Вандалот-Доказ.Лесен и Удобен : Ергономски Дизајниран, Тоа е Многу Удобно да се Одржи на лупа.Itsweight Дизајн Ви Овозможува да Го Користите за Долго Време.Идеален за Читање Книги и Мапи.Изберете Оптичко Стакло Објективи со Високи Пренос и Високо ниво на Транспарентност.Оваа лупа е Совршен Стари лица со Оштетен вид, Љубопитност, Љубовници и Занаетчии.Добредојдовте во Мојата Продавница.Различни Стилови на Magnifiers Се Достапни за Вашиот Избор.Ако Ви Требаат Повеќе Домаќинство Magnifiers и Magnifiers, Можете Да Барате [Xltfzy] и Ги Купуваат во Мојата Продавница.Ви благодариме за Вашата Поддршка! ! !Направени од Зелена Природни Материјали, Тоа е Ултра-Јасно, Дисторзија-Слободни и Вандалот-Доказ, што Го Прави Идеален за Читање Книги и Мапи.Оваа лупа е Совршен Стари лица со Оштетен вид, Љубопитност, Љубовници и Занаетчии.Име на производ : Magnifier Product Стил : Модерна Minimalism Product Материјал : Оптичко Стакло Lens Product Боја : ружино дрво + Gold Magnification : 10 Times Product Големина : 165 * 80 * 15 Mm Number на Производи : 1 Product Нето Тежина : 170 GProduct Употреба : колекционерски предмети, поштенски Марки, Пари, Накит Жад, печатница, Итн.Причина за Селекција : Зумирање Ефект е Јасно, Сликата е Јасна, на Фонтот Проширување Ефект е Очигледно, и Стил е High-End Мода.Погоден за Канцеларија, Бела Јака, Старец, Лидерство и Other Product Слики Се Направени во Вид.Може да има Некои Боја Разлики Поради Фото Средина Фактори.Ве Молиме Да Се Разбере.Овој Производ Содржи Само Самиот Производ.Не се Вклучат и Други Производи на Сликата.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Свет E89281307 Тастатура Лист за Gsp30A
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Свет E89281307 Тастатура Лист за Gsp30A

ОЕМ замена дел.Пакет Димензии : 10.0 H x 8.0 L x 10.0 W (инчи).Пакет Тежина : 0.300 фунти.Земја на Потекло : сад.Свет E89281

DEN 1116.00