• Неодамнешно
Coolrunner 4 Pack Може Да Се Храна Со Лажица, Куче, Мачка Нерѓосувачки Челик Храна Лажица

Coolrunner 4 Pack Може Да Се Храна Со Лажица, Куче, Мачка Нерѓосувачки Челик Храна Лажица

Buyers rating:
DEN 287.76

Количина на стоки

БЕЗБЕДНО И NONTOXIC : Направен од машина за миење садови-безбедно и флексибилни премиум силикон,BPA free - здраво за вашите миленици конзервирана храна да се задржи свежината.Универзален : Одговара на мали, средни и големи стандардна големина храна за миленичиња лименки.Капаци беа тестирани против секој голем храна за миленичиња бренд.ТРИ ВО ЕДНО : Внатрешен Дијаметар : 2.5 во/6.5 cm,2.8 во/7.2 cm и 3.3 во/8.3 cm, satinless челик лажица-15cm*2.3 см.ИЗДРЖЛИВИ - Силиконска изградат капаци нема да попуштат, да се топи, или да искриват и се машина за миење садови безбедно.Опфаќа го издржат temps до 450°F. ОДЛИЧНА ХЕРМЕТИЧКИ : Задржува Храна Свежа Подолго и да ги Задржи на Храната Запечатени Без Мирис во вашиот фрижидер.Покривката се флексибилни и пријател на рацете.Лизга на и исклучување лесно и имаат удобен повлече табот за отстранување.Светла и весела-пакет со мешана боја : Сина, Зелена, Жолта,Црвена боја.Уникатен лажица : Тоа е специјално обликувани и долго се справи со дизајн така што може да се повлече храна надвор и тоа е вид на здобија со лопата на крајот за постигнување во да.Големина : Вкупно дијаметар : 9.6 cm; тежина околу 40g.Внатрешен Дијаметар : 2.5 во/6.5 см,се вклопува за да се покрива со дијаметар од околу 6.5 см. 2.8 во/7.2 см,се вклопува за да се покрива со дијаметар од околу 7.2 cm. 3.3 во/8.3 см,се вклопува за да се покрива со дијаметар од околу 8.3 cm.На satinless челик лажица-15cm*2.3 см.Таму може да се 1-2cm грешка поради прирачник за мерење.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат