• Неодамнешно
10 Слотови Готвач Нож се Тркалаат Торба Водоотпорен Оксфорд Ткаенина се Тркалаат Utensil Носителот Складирање Торба Мулти Цел Нож се Тркалаат Торбичка со Капак Размав?

10 Слотови Готвач Нож се Тркалаат Торба Водоотпорен Оксфорд Ткаенина се Тркалаат Utensil Носителот Складирање

Buyers rating:
DEN 263.76

Количина на стоки

10 Слотови Готвач Нож Торба : Овој нож се тркалаат торба доаѓа во тешки-должност Оксфорд ткаенина случај торба, до 10 џебови за да се носат ножеви идеални за чување нив, кога не е во употреба или за угостителски дејности.Брзо и Лесно Складирање : Овој нож ролни се одржи ножеви до 11.5 инчен/30cm во вкупна должина, продавница прибор, како и нож острилка, и да формираат една тесна се тркалаат кога buckled.Патување-Пријателски : Погодно и Функционална Преносливост да го носи вашиот ножеви со леснотија и сигурност при одење на работа, кампување, или barbequing.Совршен Подарок : Алатка за Случај за Кулинарски Студентите, Почетник готвачи и домашната кујна како што Кујнски Нож во Собата.Големина : Рамни големина : за 17.5 x 12inch/45 x 32cm, Лесно да се тркалаат и ергономски дизајн, Лесно да се носат.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

4 дупчалка со спирална бургија Вежба Малку за Садење Крушка,Тешки, Тешки Пост Дупка Копач,Градина Спирала Вежба
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

4 дупчалка со спирална бургија Вежба Малку за Садење Крушка,Тешки, Тешки Пост Дупка Копач,Градина Спирала Вежба

【Две Големина】Две големина на вежби ви помогне садење или копа дупки во сите ситуации 【Премиум Квалит

DEN 239.76