• Неодамнешно
Mandala Туш Завеса Лагер – 60 X 72 во Полиестер Тешки Туш Завеса со Rustproof Метал Grommet – Мирис Слободни и е Компатибилен со Стандардниот Врнежи

Mandala Туш Завеса Лагер – 60 X 72 во Полиестер Тешки Туш Завеса со Rustproof Метал Grommet – Мирис Слободни

Buyers rating:
DEN 1418.40

Количина на стоки

Mandala Задржи Вода Содржани И Заштита На Вашиот Декоративни Туш Завеса Од Нечистотија И Промена На Бојата.Туш Лагер Делува Како Влага Бариера, Така Подови Остане Суво И На Вода, Останува Во Внатрешноста На Бања Туш.Водоотпорен Полиестер Е Impermeable Да Течности.Вашиот Туш Вода Се Собира Во Капки И Работи По Туш Завеса Лагер.Шампон И Сапун Остатоци Никогаш Нема Да Стигнат До Подот Надвор Од Вашиот Туш Завеса.Durably Изградени Со 12 Rustproof Тешки Метали Grommets, Нашите Туш Завеса Се Противи Солзи И Punctures.Athere Се Бројат Конци На Долниот Раб Да Се Одржи Во Место Во Вашата Бања И Оддалечен Од Вашето Тело. 60" X 72" Големина Обезбедува 6 Метри Од Врвот До Дното И Страна-На-Страна Покриеност На Вашиот Туш Единица.Модерната & Уникатни Дизајни Со Печатење, Висока Дефиниција Со Живописни/Светла/Смели Бои, Тоа Е Убаво Дома Декор И Прави Да Уживате Во Бања.Без Мирис, Нетоксичен Големата Чекор Туш Завеса Облоги Не Содржат Штетни Пвц, Хлор, Или Phthalates.Слободни На Штетните Мириса И Груби Хемикалии, Нашите Туш Лагер Припаѓа На Врвот На Вашата Бања Прибор За Шопинг Листа.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

MagiDeal Предиво Плетење Торба за Предиво Топки, Капчиња, Игли за Плетење Уметност Занает Носителот Tote Организатор
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

MagiDeal Предиво Плетење Торба за Предиво Топки, Капчиња, Игли за Плетење Уметност Занает Носителот Tote Организатор

Направен од висок квалитет на 600 D оксфорд ткаенина, издржлив и лесен за миење.Мазна патент затворање, ко

DEN 1658.40
MEIKE XT2 Професионална Контрола Опремување 2.4 G На 100 Метри Безжичниот Далечински управувач за Контрола Компатибилен
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

MEIKE XT2 Професионална Контрола Опремување 2.4 G На 100 Метри Безжичниот Далечински управувач за Контрола Компатибилен

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

DEN 1103.76