• Неодамнешно
ЕКО ДОО 52cc 2.4 HP Гас Напојува Пост Дупка Копач со 2 Земјата дупчалка со спирална бургија Малку Вежба 6 и 10 и Продолжување Род

ЕКО ДОО 52cc 2.4 HP Гас Напојува Пост Дупка Копач со 2 Земјата дупчалка со спирална бургија Малку Вежба 6 и

Buyers rating:
DEN 6599.52

Количина на стоки

☛【ПОВЕЌЕ ГОЛЕМИНАТА ВЕЖБА БИТОВИ】се Снабдува со јогурт 6" 2 Циклус Масло /Бензин Мешање Размер : 1 : 25 ; Безбедност : Малку Заклучување; Моќност : 1.8 KW/8000rpm; Carburetor со пумпа; Лесно стартување систем (мозок стартер).Центрифугални спојки; Промена битови брзо и лесно. ☛【СОВРШЕН НЕЧИСТОТИЈА КОПА】Лесни Продолжување Бар : 20"; Гориво Мешање Шише.Функција : ☛【ПОВЕЌЕ ГОЛЕМИНАТА ВЕЖБА БИТОВИ】се Снабдува со јогурт 6" и 10" се исполнат вашите различни ископа дупка барања.Доаѓаат со продолжување род се направи повеќе точни и лесен за употреба.Со оваа алатка, вие ќе се овозможи дупчење на повеќе дупки во брза сукцесија. ☛【52 CC GASLINE МОТОР】На дупчалка со спирална бургија е идеален за брзо дупчење во земјата со цел да го поставите во земјата : ограда мислења, столбови, дрва, грмушки и сл.Опремен со 52 CC 2.5 HP бензински мотор, дупчалка со спирална бургија може да се постапува од страна на еден или двајца луѓе лесно за широк спектар на задачи. ☛【СОВРШЕН НЕЧИСТОТИЈА КОПА】Лесен и Лесно да се започне, тоа е совршена машина која ќе ги поттикне да имате крајна контрола над вашата земја.Пакет содржи : 1 КОМПЈУТЕР Пост Дупка Копач со 3pcs дупчалка со спирална бургија Вежба Битови(6" и 10" Земјата дупчалка со спирална бургија) и продолжување род.Спецификација : Пост Дупка Digger Type : Воздушно ладење две удар мотор Модел : ED52 A610 KDisplacement : 52 CC Моќ : 1.6 KW/7000r/мин Гориво Мешавина : Бензин : Масло : 25 : 1 Капацитет на Резервоар : 1.2 L Должина на дупчалка со спирална бургија малку:27.6"~31.5"(70cm~80см) Дијаметар на дупчалка со спирална бургија малку : 6"(15cm) или 10"(25cm) Дијаметар на продолжување род : 23.6"(60cm).

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

ReplacementScrews Стојат Завртки за LG OLED65CXPUA
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ReplacementScrews Стојат Завртки за LG OLED65CXPUA

Еден сет на метрички завртки.Седум завртки вкупно.Работи САМО со оригиналот стои, НЕ универзална стои.Н

DEN 185.04
4 дупчалка со спирална бургија Вежба Малку за Садење Крушка,Тешки, Тешки Пост Дупка Копач,Градина Спирала Вежба
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

4 дупчалка со спирална бургија Вежба Малку за Садење Крушка,Тешки, Тешки Пост Дупка Копач,Градина Спирала Вежба

【Две Големина】Две големина на вежби ви помогне садење или копа дупки во сите ситуации 【Премиум Квалит

DEN 239.76
MagiDeal Предиво Плетење Торба за Предиво Топки, Капчиња, Игли за Плетење Уметност Занает Носителот Tote Организатор
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

MagiDeal Предиво Плетење Торба за Предиво Топки, Капчиња, Игли за Плетење Уметност Занает Носителот Tote Организатор

Направен од висок квалитет на 600 D оксфорд ткаенина, издржлив и лесен за миење.Мазна патент затворање, ко

DEN 1658.40