• Неодамнешно
E-извонредни 100ml Килибар Reagent Шише 4PCS 100ml/3.4 оз Браун HDPE Мала Уста Примерок Запечатување Течни Чување Шишиња Контејнер со Капа

E-извонредни 100ml Килибар Reagent Шише 4PCS 100ml/3.4 оз Браун HDPE Мала Уста Примерок Запечатување Течни Чување

Buyers rating:
DEN 1579.20

Количина на стоки

Направени од високо-квалитет HDPE, влага-доказ, подебели шише ѕид, побезбедно да се користи.Шише тело е проѕирен, што го прави полесно да се провери нивото на супстанции или течности.Усвојување на цилиндар, завртка капа, лесно да се отвораат и затвораат, печат капа за да се спречи протекување, не грижете се за содржината внатре ќе overflow.Широко се користи во лаборатории, лаборатории, училишта, болници итн.Капацитет : 100ml/3.4 оз.Боја : Кафена.Количина : 4 PCS Reagent Шише.Опис на производот Спецификации : Име на Производ : Мала Уста Пластични Шишиња Материјал : HDPE Капацитет : 100ml/3.4 оз Боја : Кафена Количина : 4 PCS Reagent Шише Функција : Направен од високо-квалитет HDPE, влага-доказ, подебели шише ѕид, побезбедно да се користи.Шише тело е проѕирен, што го прави полесно да се провери нивото на супстанции или течности.Усвојување на цилиндар, завртка капа, лесно да се отвораат и затвораат, печат капа за да се спречи протекување, не грижете се за содржината внатре ќе overflow.Широко се користи во лаборатории, лаборатории, училишта, болници итн.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

4 дупчалка со спирална бургија Вежба Малку за Садење Крушка,Тешки, Тешки Пост Дупка Копач,Градина Спирала Вежба
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

4 дупчалка со спирална бургија Вежба Малку за Садење Крушка,Тешки, Тешки Пост Дупка Копач,Градина Спирала Вежба

【Две Големина】Две големина на вежби ви помогне садење или копа дупки во сите ситуации 【Премиум Квалит

DEN 239.76
MEIKE XT2 Професионална Контрола Опремување 2.4 G На 100 Метри Безжичниот Далечински управувач за Контрола Компатибилен
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

MEIKE XT2 Професионална Контрола Опремување 2.4 G На 100 Метри Безжичниот Далечински управувач за Контрола Компатибилен

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

DEN 1103.76
ReplacementScrews Стојат Завртки за LG OLED65CXPUA
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ReplacementScrews Стојат Завртки за LG OLED65CXPUA

Еден сет на метрички завртки.Седум завртки вкупно.Работи САМО со оригиналот стои, НЕ универзална стои.Н

DEN 185.04