• Неодамнешно
TFCFL 71CC Тешки Гас Напојува Пост Дупка Копач со 3pcs Земјата дупчалка со спирална бургија Вежба Битови (4/6/8 Битови) и 12 Проширување Бар(Производи Ќе ви бидат Доставени в

TFCFL 71CC Тешки Гас Напојува Пост Дупка Копач со 3pcs Земјата дупчалка со спирална бургија Вежба Битови (4/6/8

Buyers rating:
DEN 1965.60

Количина на стоки

【ДОДАТОЦИ】, Бидејќи производот е премногу голем, со цел да се заштити машина, мотор и дупчалка со спирална бургија вежба ќе бидат испратени одделно.Ве молиме почекајте трпеливо за сите делови пристигнување или контакт со сервисот во време за да се добие следење на број порака .Вклучува : 3 бита : 4", 6" и 8";Продолжување Бар : 12";Гориво Мешање на Шише;Прирачник за собрание. 【71 CC GASLINE МОТОР】На дупчалка со спирална бургија е идеален за брзо дупчење во земјата со цел да го поставите во земјата : ограда мислења, столбови, дрва, грмушки и сл.Опремен со 71 CC бензински мотор, дупчалка со спирална бургија може да се постапува од страна на еден или двајца луѓе лесно за широк спектар на задачи. 【ГЛАВНИОТ PARAMTER】Мотор : Еден Цилиндар, 2-мозочен удар, воздушно ладење;Безбедност : Малку Заклучување; Моќност : 3.2 kw; Carburetor со пумпа; Лесно стартување систем (мозок стартер).Центрифугални спојки; Промена битови брзо и лесно. 【ЛЕСНО ДА се СПРАВИ со】се Справи и Гас - Лесен-за-зафат прст гас и да се префрлате контрола на handlebar за зајакнување на корисникот на моќ и контрола на брзината на дофат на вашите прсти. 【ОДВРАТНА ЗАПОЧНЕТЕ】Конструиран со рачна одвратна започнете со лесно гориво за испорака систем кој овозможува брзо се повлече започнете акција и вграден во проѕирен на резервоар за гориво ви овозможува лесно да ги пратите на соодветното гориво ниво.Вкупно ѕверот.Работи совршено добро и е многу силна.Само лоша страна е како гас е исполнет.Пополнување дупка не е лесно да се балансираат и се прелива како мојот последен пост копач дека лежи на страна да се пополни.Не дојде со рачни шише но компанијата треба да се промени аголот на дупка да се направи полесно пополнување.Конструиран со рачна одвратна започнете со лесно гориво за испорака систем кој овозможува брзо се повлече започнете акција и вграден во проѕирен на резервоар за гориво ви овозможува лесно да ги пратите на соодветното гориво ниво.Купив оваа ставка за поголем мотор и сила имаше еден мал проблем во прв, но компанијата го направиле се што е добро, 6 во дупчалка со спирална бургија беше она што сакав за 4x4 пост.Одличен производ и работи одлично!!Јас би го препорачал овој производ пријатели & семејство.Многу добро се стави заедно, мали оштетувања на воздухот кутија со капак, продавачот е ќе направи добар со замена на капакот!Ви благодариме.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Vollmer 45607 Возило депо со анекс куќи
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Vollmer 45607 Возило депо со анекс куќи

Автентични дизајн и квалитет.Бродови од сад.Точновоживот детали.За модел воз распоред и dioramas.Производи

DEN 1435.20
MEIKE XT2 Професионална Контрола Опремување 2.4 G На 100 Метри Безжичниот Далечински управувач за Контрола Компатибилен
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

MEIKE XT2 Професионална Контрола Опремување 2.4 G На 100 Метри Безжичниот Далечински управувач за Контрола Компатибилен

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

DEN 1103.76
ReplacementScrews Стојат Завртки за LG OLED65CXPUA
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ReplacementScrews Стојат Завртки за LG OLED65CXPUA

Еден сет на метрички завртки.Седум завртки вкупно.Работи САМО со оригиналот стои, НЕ универзална стои.Н

DEN 185.04