• Неодамнешно
Кристал Визија Првокласен 1080P HD BNC видео надзор Надзор Безбедносна Камера Комбо Кабел Premade Сијамски W/Спојка за Samsung, Lorex, Swann, П-Види, Бранител, Amcrest, Zosi, Kguard, итн, 60'

Кристал Визија Првокласен 1080P HD BNC видео надзор Надзор Безбедносна Камера Комбо Кабел Premade Сијамски W/Спојка

Buyers rating:
DEN 455.76

Количина на стоки

Кристал Визија Технологија, Inc ◆ Универзален Тип - компатибилен со повеќето брендови. (види фото) ◆ 1080 P Full HD Претходна направени видео надзор Кабел ◆ Компатибилен до 2.2 Мегапикселна HD камера ◆ Splite тип кабел за чист и остар 1080 P слика ◆ Intergrated DC моќност кабел ◆ Доделена професионална одделение ◆ Ограничен доживотна Гаранција за Поддршка Модели ◈SAMSUNG◈ (1080 P / 720 P / 960 H / ETC ) └ SDH-B3040, C5100, C74040, C75080, C75100, P4040, P4041, P4080, P5080, P5081, V5100 └ SDE-3004, 4003, 5003 └ СДС-P3022, P3040, P3042, P4042, P4080, P4082, P5080, P5082, P5100, P5101, P5102, P5122, V3040, V4040, V4041, V5080 └ И Повеќе.. ◈LOREX◈ (1080 P / 720 P / 960 H / ETC ) └ LHD - 44, 88, 1612 └ LHV - 414, 16212, 162 C8 D4 B └ LW - 16106 W, 16122 MW, 1662 MDW, 1684 W, 422 W, 84 W └ MPX - 0616 W, 1612 W, 1644 DW, 168 MW, 1684 DBT2 W, 42 W, 84 DW, 84 MW, 842 ZW, 851 DZW, 86 W, 88 W └ ЕКО, EDGE Серија └ И Повеќе.. ◈П-ВИДИ◈ (1080 P / 720 P / 960 H / ETC ) └ QTH - 8-8 Z3-1, 162-9 DB-2, 4-4 Z3-5 └ QT - 928-4 N4-2, 9316-16 Y8-2, 914-4 N4-1, 9316-10 X9-2, 928-8 N4-2, 534, 578, 2124, 4760, 5024, 5032, 5132, 5140, 5516, 5680, 5682 └ КК– 9416, 9416, 918, 958, 18-8 AX-1, 304, 308, 524, 588, 3016, 5416, 5440 └ И Повеќе.. ◈SWANN◈ (1080 P / 720 P / 960 H / ETC ) └ SWDVK– 846004, 846008, 446004, 880758, 845004, 845008, 445002 P, 845004 P, 845008 P, 444004 A, 844008 A, 844004 A, 164408 A, 444002, 444004, 844004, 844008 └ SWHDK – 880508-НИ, 8-8050, 4-8200, 482004-НИ └ SWDVR – 84400 H, 164400 H, 44600 H, 44400 H └ И Повеќе.. Исто така компатибилна со : (1080 P / 720 P / 960 H / ETC ) └ Defender └ Amcrest └ Zosi └ Kguard └ Zmodo └ Вечер Сова └ Annke └ La View └ СИТЕ BNC ТИП СИСТЕМИ & CVI, AHD, TVI, HD-SDI, TVL КАМЕРИ.Совршено решение за сите брендови користење BNC врска до 1080p HD (од аналогни да HD).Компатибилен со аналогни & HD BNC тип на конекција (cif, HD1, д1, 960h, 720p HD, 1080p HD).Направени со 99.9% чист бакар (професионална одделение) / универзална, компатибилен со сите брендови.Сите-во-едно видео & моќ сплит тип на кабел/продолжување спојка вклучени/plug and play.На еден и само кабелот за вистински 1080p HD BNC видео надзор.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Vollmer 45607 Возило депо со анекс куќи
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Vollmer 45607 Возило депо со анекс куќи

Автентични дизајн и квалитет.Бродови од сад.Точновоживот детали.За модел воз распоред и dioramas.Производи

DEN 1435.20