• Неодамнешно
ijnbfe Градина Спирала дупчалка со спирална бургија Вежба Малку Брза Колонист 3 x 17 инчен за 38 инчи Хексадецимален Вози Вежба, Градинарски Растенија Цвет Сијалица дупч

ijnbfe Градина Спирала дупчалка со спирална бургија Вежба Малку Брза Колонист 3 x 17 инчен за 38 инчи Хексадецимален

Buyers rating:
DEN 311.76

Количина на стоки

РАБОТАТ ОДЛИЧНО СО СЕКОЈА ВЕЖБА : На дупчалка со спирална бургија вежба малку ќе работат со било 3/8" или поголеми chucked вежба, 18 V или поголема вежба се препорачува.На дупчалка со спирална бургија се случува да биде ограничен од страна на вртежен момент од вашиот вежба.Не се погодни за почвата дека е премногу тешко или содржи премногу камења и растителни корени.ВИСОК МАТЕРИЈАЛ : Направен од тешки-должност челик со сјајни црни слој на површината, на точка на спирала вежба малку ротира со голема брзина да се пробие на цврста површина на земјата прв, а потоа го задржува stably и силно се туркаат под земја.Нашите вежба малку облик дизајн зголемува ископ перформанси.Нашите дупчалка со спирална бургија вежба за садење е надграден за да Сите-во-Едно дизајн,па врската дел помеѓу вратило и хексадецимален дел не ќе скршен лесно како и другите на пазарот. 3 инчен дијаметар, 17 инчен должина градина дупчалка со спирална бургија ќе ви помогне да се направи стотици 3inch широк дупки во минути,велат збогум на тешки прирачник градинарство работа.На augers пост дупка копач не само што може да ви помогне растенијата potted растенија,луковици,зеленчук,цвеќе, голи корен дрвја во садење сезона во лесен начин, но исто така помагаат да се вежба дупки на плажа чадор и отворено шатори.На вежба малку го прави градинарство повеќе пријатно и лесно.Ова е совршено земјоделец или сопственикот на куќата, кој сака да се одгледуваат повеќе за помалку време.Сите augers се рака заварени и со висок квалитет.Можете да направите вашиот двор изгледа како професионална пејзаж архитект.Поблиски Look GARDENING НАПРАВЕНИ EASYIt елиминира постојано свиткување над додека дупчење, и оваа градина дупчалка со спирална бургија дури и ќе вежба преку лабава, карпест материјал, па можете да го фабрика светилки и постелнината растенија каде што сакате.Како тоа Функционира?Користете 3/8-инчен 18 V или поголема вежба на бавна брзина да се вежба во вашиот пејзаж и подигнете ја сијаличката дупчалка со спирална бургија надвор од создаде дупка.Пакет inclueds : 1 x дупчалка со спирална бургија Вежба Малку( 3inch x 17inch).

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат