• Неодамнешно
Almencla Преносни ПВЦ Рака Манекен за Накит Ракавица Манекен - Десната Рака Природно, како што е опишано

Almencla Преносни ПВЦ Рака Манекен за Накит Ракавица Манекен - Десната Рака Природно, како што е опишано

Buyers rating:
DEN 218.64

Количина на стоки

Високо-степен реална машка рака форма, подобар начин за да се покаже вашата стока.Совршен за прикажување на накит, види, прстени, нараквица, ракавици, итн.Изработени од ПВЦ, лесен, здрав и издржливи.Одличен помошник за да ги организирате вашите производи и зголемување на вашата продажба.Стабилна база може да се инсталира магнети.Опис : - Изработени од ПВЦ, лесен, здрав и издржливи. - Високо-степен реална машка рака форма, подобар начин за да се покаже вашата стока. - Стабилна база може да се инсталира магнети. - Совршени за прикажување на накит, види, прстени, нараквица, ракавици, итн. - Одличен помошник за да ги организирате вашите производи и зголемување на вашата продажба.Спецификација : - Материјал : ПВЦ - Висина : околу. 31cm / 12.2 инчен, - База Дијаметар : прибл. 7.5 cm / 3.0 инчен - Боја : Бела, Црна, Natural Package Вклучува : 1 Парче Машки Рака Mannequin Note : дозволете малку големина грешка поради прирачник за мерење.Бојата може да биде малку поинаков од различни следи и светлина.Ве молиме бидете сигурни дека ќе не го умот, пред цел.Ви благодариме.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Vollmer 45607 Возило депо со анекс куќи
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Vollmer 45607 Возило депо со анекс куќи

Автентични дизајн и квалитет.Бродови од сад.Точновоживот детали.За модел воз распоред и dioramas.Производи

DEN 1435.20
MEIKE XT2 Професионална Контрола Опремување 2.4 G На 100 Метри Безжичниот Далечински управувач за Контрола Компатибилен
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

MEIKE XT2 Професионална Контрола Опремување 2.4 G На 100 Метри Безжичниот Далечински управувач за Контрола Компатибилен

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

DEN 1103.76
ReplacementScrews Стојат Завртки за LG OLED65CXPUA
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ReplacementScrews Стојат Завртки за LG OLED65CXPUA

Еден сет на метрички завртки.Седум завртки вкупно.Работи САМО со оригиналот стои, НЕ универзална стои.Н

DEN 185.04