• Неодамнешно
4 дупчалка со спирална бургија Вежба Малку за Садење Крушка,Тешки, Тешки Пост Дупка Копач,Градина Спирала Вежба Малку за Копање Плевели, за 38in Хексадецимален Вози В?

4 дупчалка со спирална бургија Вежба Малку за Садење Крушка,Тешки, Тешки Пост Дупка Копач,Градина Спирала Вежба

Buyers rating:
DEN 239.76

Количина на стоки

【Две Големина】Две големина на вежби ви помогне садење или копа дупки во сите ситуации. 【Премиум Квалитет】Направен од тешки челик со сјајна црна слој, лесно да се perforate почвата. 【Ефективни Градина Алатка】Идеална алатка да им помогне на вашиот градина време.Спаси многу време за вас и се од голема ефикасност. 【Дополнителни Подароци】Покрај два дупчалка со спирална бургија вежба битови, ќе се труди да симпатична жолта растенијата етикети како подароци.Ви помогне да управуваат со вашата растенија подобро. 【Гаранција】Ние ќе ви овозможи со најдобра услуга.Се чувствуваат слободни да контакт со нас преку e-mail доколку имате било каков проблем или прашање.Карактеристики 1. Вашиот убав избор на доживува ефективни градинарство работи,вклучувајќи садење светилки,зачувување почви,мешање семе ,итн. 2. Работа со 3/8" или поголеми chucked вежба, 18 V или повисоко вежба се препорачува. 3. Нашите дупчалка со спирална бургија вежба делови се направени од премиум челик, кој прави да се трајни и стабилни да ја користите.Спецификација Материјал : Тешки Челик Боја : Црна Големина : 3"(D)x12"(L) , 1.6"(D)x8.7"(L) Пакет се Вклучени : 3"x12" дупчалка со спирална бургија Вежба Малку x1 1.6"x8.7" дупчалка со спирална бургија Вежба Малку x1 Жолта Растенијата Labels x10.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

ReplacementScrews Стојат Завртки за LG OLED65CXPUA
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ReplacementScrews Стојат Завртки за LG OLED65CXPUA

Еден сет на метрички завртки.Седум завртки вкупно.Работи САМО со оригиналот стои, НЕ универзална стои.Н

DEN 185.04
MagiDeal Предиво Плетење Торба за Предиво Топки, Капчиња, Игли за Плетење Уметност Занает Носителот Tote Организатор
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

MagiDeal Предиво Плетење Торба за Предиво Топки, Капчиња, Игли за Плетење Уметност Занает Носителот Tote Организатор

Направен од висок квалитет на 600 D оксфорд ткаенина, издржлив и лесен за миење.Мазна патент затворање, ко

DEN 1658.40
MEIKE XT2 Професионална Контрола Опремување 2.4 G На 100 Метри Безжичниот Далечински управувач за Контрола Компатибилен
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

MEIKE XT2 Професионална Контрола Опремување 2.4 G На 100 Метри Безжичниот Далечински управувач за Контрола Компатибилен

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

DEN 1103.76