• Неодамнешно
XXDA Приспособен Фабрика Линеарно Движење Водич Железнички Ширина БУРГАС HGW 1.5 mm 20 mm 25 mm 35 мм 45 mm 55 mm (Боја: HGW20CA, Водич Должина: 1600 mm)

XXDA Приспособен Фабрика Линеарно Движење Водич Железнички Ширина БУРГАС HGW 1.5 mm 20 mm 25 mm 35 мм 45 mm

Buyers rating:
DEN 2239.20

Количина на стоки

Топката линија е дизајниран со контакт агол од 45°, така што тоа може да го издржи еднакви радијална и превртена товари.Радијална и хоризонтална.Затоа, може да се применат за инсталација насока.Покрај тоа, Msa серија кутија.Балансирана preload сила, додека одржување на ниска триење отпорноста да се зголеми ригидност во четири насоки.Погоден за движења кои бараат висока прецизност и висока вкочанетост.Патентираната подмачкување на патот дизајн го прави лубрикант рамномерно распоредени во текот на секоја циркулација коло.Затоа, оптимална подмачкување може да се постигне во било која инсталација насока на подобрување на оперативната точноста, услугата живот и сигурност.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

ReplacementScrews Стојат Завртки за LG OLED65CXPUA
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ReplacementScrews Стојат Завртки за LG OLED65CXPUA

Еден сет на метрички завртки.Седум завртки вкупно.Работи САМО со оригиналот стои, НЕ универзална стои.Н

DEN 185.04
Vollmer 45607 Возило депо со анекс куќи
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Vollmer 45607 Возило депо со анекс куќи

Автентични дизајн и квалитет.Бродови од сад.Точновоживот детали.За модел воз распоред и dioramas.Производи

DEN 1435.20