• Неодамнешно
Securitytronix ST-ALLIN1-TEST2 7 Инчен Екран на Допир IP Камера Следи и Тестер со Li-ion Батерија

Securitytronix ST-ALLIN1-TEST2 7 Инчен Екран на Допир IP Камера Следи и Тестер со Li-ion Батерија

Buyers rating:
DEN 23087.76

Количина на стоки

Лесно да се стремите и да се фокусира на вашата камера на камерата.Прикажување на IP, TVI, SDI, CVI, AHD & Аналогни камери.HDMI Влез & HDMI излез.H.264 / H. 265. IP Камера откритие, IP адреса скенирање, вградениот Wi Fi, Изградена-во web пребарувачот.ST-ALLIN1-TEST2 7 инчен екран на допир IP камера следи и тестер е дизајниран за одржување и инсталација на IP камери, HD преку coax камери (TVI, CVI, SDI, AHD), и аналогни камери, како и други безбедносна опрема.На 1280 x 800 резолуција овозможува тоа да се прикаже HD камери и аналогни камери во висока резолуција.Модулот поддржува многу HD преку coax PTZ, ONVIF PTZ и аналогни PTZ контрола.Тестер исто така е одлична алатка за Етернет мрежа за тестирање.Тоа може да го тестира Рое моќ напон, се изврши ПИНГ тестови и IP адресата на скенирање.Можете да го користите сина кабел тестер за проверка на престанок и кабел тип на мрежни кабли.Други функции вклучуваат обезбедување 24 W Рое моќта на вашиот IP камера, LED Светилка, 12 VDC 2 A излезна моќ и многу повеќе.Неговата преносливост, user-friendly дизајн и многу други функции направи IP другар+ сите во 1 суштинска алатка за сите монтери или техничари.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Vollmer 45607 Возило депо со анекс куќи
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Vollmer 45607 Возило депо со анекс куќи

Автентични дизајн и квалитет.Бродови од сад.Точновоживот детали.За модел воз распоред и dioramas.Производи

DEN 1435.20
MEIKE XT2 Професионална Контрола Опремување 2.4 G На 100 Метри Безжичниот Далечински управувач за Контрола Компатибилен
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

MEIKE XT2 Професионална Контрола Опремување 2.4 G На 100 Метри Безжичниот Далечински управувач за Контрола Компатибилен

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

DEN 1103.76
ReplacementScrews Стојат Завртки за LG OLED65CXPUA
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ReplacementScrews Стојат Завртки за LG OLED65CXPUA

Еден сет на метрички завртки.Седум завртки вкупно.Работи САМО со оригиналот стои, НЕ универзална стои.Н

DEN 185.04