• Неодамнешно
Witzon Прилагодливи Еластична Бендови Компатибилен со Fitbit Полнење 4 / Полнење 3 / 3SE Бендови, Дише Јамка Ткаенина Модел Замена Рака Еластичен Полнење 3 Wristbands за Жени, Маж?

Witzon Прилагодливи Еластична Бендови Компатибилен со Fitbit Полнење 4 / Полнење 3 / 3SE Бендови, Дише Јамка

Buyers rating:
DEN 263.76

Количина на стоки

Компатибилни Модели : Witzon еластичен модел бендови се компатибилни со Fitbit Полнење 4 / Полнење 3 / Полнење 3 специјално Издание smartwatch.Пакет се Вклучени со 1 * Замена Еластична Бендови за Полнење 3 ( Smartwatch НЕ се вклучени ).Една Големина Одговара на Сите Зглоб : Ajustable една големина дизајн може совршено да се вклопат за повеќето зглоб големина.Одговара за .6.4" 10" (165mm да 255mm) зглоб.Easty да се инсталира и да ги отстраните.Мека Ткаенина Материјал : Ова дише полнење 3 wristbands е направен од кожа-friendly еластична најлон ткаени полиестер со нерѓосувачки челик конектор.Приспособувањето на уникатен еден слој вез за шиење техника.Лесен и удобен.Повеќе Живописни Бои : Полнење 4 scrunchie еластичен замена ремени имаат модерен и стилски бои за избори.Можете да се облекуваат вашиот smartwatch да биде поатрактивно во зависност од вашата облека и расположение.Идеален Подарок : Пристоен додатоци wristbands за жени, мажи, момчиња, девојки како спорт бендови.Совршен подарок за Роденден, Жените Ден, Денот на Мајката, Таткото Ден, Денот на Благодарноста, Божиќ, Денот на Вљубените,итн.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Земјата дупчалка со спирална бургија Адаптер Плоштад Главата DEALPEAK Метал 4 Јами Вежба Малку Адаптер за Електрична
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Земјата дупчалка со спирална бургија Адаптер Плоштад Главата DEALPEAK Метал 4 Јами Вежба Малку Адаптер за Електрична

Овој адаптер може да се поврзете на електрична чекан и земјата дупчалка со спирална бургија.Професиона

DEN 302.16