• Неодамнешно
Брат Мобилни Боја Страница Скенер, DS-820W, Wi-Fi Трансфер, Брзо Скенирање, Компактен и Лесен

Брат Мобилни Боја Страница Скенер, DS-820W, Wi-Fi Трансфер, Брзо Скенирање, Компактен и Лесен

Buyers rating:
DEN 465.60

Количина на стоки

5" широк и 32" долго.Quicken и Quick Books се трговски марки и марки на Intuit Inc.Посета производителот го веб-сајтот за преземање детали.Братот ДС-820 W преносни дигитални скенерот е компатибилен со Linux, Windows и Mac компјутери и доаѓа со една година ограничена гаранција и бесплатен телефон за поддршка на векот на производот. (2)Боја и монохроматски скенирање брзина со сите напредни функции исклучен, LTR во 300dpi.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

ReplacementScrews Стојат Завртки за LG OLED65CXPUA
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ReplacementScrews Стојат Завртки за LG OLED65CXPUA

Еден сет на метрички завртки.Седум завртки вкупно.Работи САМО со оригиналот стои, НЕ универзална стои.Н

DEN 185.04