• Неодамнешно
Goiio Може да Опфаќа, 3 Pack Храна Може да Капаци, Одговара на Сите Стандардна Големина Куче и Мачка Може да Блузи,1 Пакет од не ' Рѓосувачки Челик Срце Облик на Храна Лажиц

Goiio Може да Опфаќа, 3 Pack Храна Може да Капаци, Одговара на Сите Стандардна Големина Куче и Мачка Може да

Buyers rating:
DEN 239.76

Количина на стоки

храна одделение силиконски, безбедни и здрави, можете да контактирате со храна директно.Силиконски може да опфаќа нема да попуштат,да се топи,или да искриват.Го издржат висока температура.Машина за миење садови безбедно, лесен за чистење. 3 пакет Може да Опфаќа, Црвена, Светло Сина, Темно Сина, економски и суштински, 1 Пакет од не ' Рѓосувачки Челик Срце Облик Може да се Храна со Лажица, едноставност и модата.ЛЕСЕН за УПОТРЕБАДоста флексибилен и да се свитливи, лесно да се повлече на, и тие имаат малку се справи со пад дизајн за лесно removability.УНИВЕРЗАЛ - Мал-2.5"; Средно-2.9"; Големите-3.3", Одговара на 3-унца, 5.5-унца, 12-унца и 13.2-унца храна за Миленичиња лименки, итн.Капаци беа тестирани и се вклопуваат во секое куче и мачка храна може во продавницата.Капаци, исто така, се вклопуваат многу луѓе храна, конзерви, како што се супите и зеленчук.Универзална силикони капак за пет конзерви, се Задржи вашето домашно милениче храна свежа и вкусна,Пет омилени.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

ReplacementScrews Стојат Завртки за LG OLED65CXPUA
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ReplacementScrews Стојат Завртки за LG OLED65CXPUA

Еден сет на метрички завртки.Седум завртки вкупно.Работи САМО со оригиналот стои, НЕ универзална стои.Н

DEN 185.04