• Неодамнешно
X AUTOHAUX Универзален Автомобил Сонцето Стакло Организатор Складирање Џеб Торбичка Случај Торба за Пенкало CD Картичка Документ Црна

X AUTOHAUX Универзален Автомобил Сонцето Стакло Организатор Складирање Џеб Торбичка Случај Торба за Пенкало

Buyers rating:
DEN 239.76

Количина на стоки

Држи Вашиот Автомобил Чиста и Уредна : Автомобил стакло организатор носителот држи вашиот автомобил организирани за пријатно возење и е специјално дизајнирана да се одржи предмети цврсто во место.Удобен и Лесен за Употреба : Овој автомобил стакло носителот џеб е лесно да се инсталира.Само поставете ја стакло организатор над вашиот сонцето стакло со прикачување 2 еластична бендови, картонска подлога ќе одговара против автомобил стакло.Не го Блокира Вашиот Поглед : На автомобил организатор торбичка може да биде прикачена на сонцето стакло без попречување на возачот view и е практичен авто стакло складирање торба.Голем Простор : автомобил складирање торби имаат повеќе картичка чанти во различни големини кои можат да имаат мали предмети за да ги спречи да паѓа и тоа е погоден за сите видови на возила.Универзална Одговара : Големина : 28.7x14.8cm / 11.30"х5.83"(L*W) Ова Стакло Организатор е универзален се вклопат за повеќето автомобили, ЏИП, и камиони очила.Огромен простор за складирање е одлично за сонце стакло на повеќето автомобили, пикап камион.Сонцето стакло организатор ви овозможува лесно да ги организирате возење документи и малите туристички објекти, како што се очила за сонце, банкарски картички, notepads, пенкала и тоа ќе не блокира вашиот поглед.Автомобилот сонцето стакло складирање торба држи вашиот автомобил чиста и уредна.Со џебови и очила за сонце клип носители, него има место за сето она што треба да се организира, на пример, вашиот телефон, очила за сонце, жици, документи, карти, пенкала и сл.Оваа сонцето стакло организатор е лесно да се инсталира.Само поставете ја стакло организатор над вашиот сонцето стакло, ја придава со 2 еластична бендови и има картон поддршка за да ги собере против автомобил стакло.Големина на : 28.7x14.8cm / 11.30"х5.83"(L*W).Материјал : СТП Кожа.Боја : Црна.Состојба : Нова.Ве молиме овозможи 5-10мм разлики поради прирачник за мерење. 1 x Сонцето Стакло Организаторот.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

MagiDeal Предиво Плетење Торба за Предиво Топки, Капчиња, Игли за Плетење Уметност Занает Носителот Tote Организатор
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

MagiDeal Предиво Плетење Торба за Предиво Топки, Капчиња, Игли за Плетење Уметност Занает Носителот Tote Организатор

Направен од висок квалитет на 600 D оксфорд ткаенина, издржлив и лесен за миење.Мазна патент затворање, ко

DEN 1658.40
Земјата дупчалка со спирална бургија Адаптер Плоштад Главата DEALPEAK Метал 4 Јами Вежба Малку Адаптер за Електрична
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Земјата дупчалка со спирална бургија Адаптер Плоштад Главата DEALPEAK Метал 4 Јами Вежба Малку Адаптер за Електрична

Овој адаптер може да се поврзете на електрична чекан и земјата дупчалка со спирална бургија.Професиона

DEN 302.16
ReplacementScrews Стојат Завртки за LG OLED65CXPUA
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ReplacementScrews Стојат Завртки за LG OLED65CXPUA

Еден сет на метрички завртки.Седум завртки вкупно.Работи САМО со оригиналот стои, НЕ универзална стои.Н

DEN 185.04