• Неодамнешно
eoorau 80PCS Пеперутка Ѕид Decals - 3D Пеперутки Оркестарот за Ѕид Отстранлив Mural Налепници Дома Декорација Детска Соба Спална соба Оркестарот

eoorau 80PCS Пеперутка Ѕид Decals - 3D Пеперутки Оркестарот за Ѕид Отстранлив Mural Налепници Дома Декорација

Buyers rating:
DEN 167.76

Количина на стоки

Убава пеперутка налепници сет : 80 парчиња измешани пеперутки, 4 стилови(стил A-24pcs, стил Б-19pcs, стил C-19pcs, стил Д-18pcs).Вклучуваат ленти.Можете да креирате повеќе интересни форми со различни стилови.Лесен за користење : се применува за да се суви, чисти и мазни површини; чистење на местото што сакате да се држиме, држи ги на чиста површина, со ленти, и ве Молиме пати своите крилја, така што тие имаат 3 D ефект.Користите за долго време : Изработени од пластичен материјал, издржлив, водоотпорен, анти-прашина, погодно за вас да се исчисти кој може да се користи повеќе пати, вие само треба да купи некои двострано лепило.Широка Примена : Важат за оркестарот на една партија, Ѕидови, Деца соба, ТВ на ѕид, Канцеларија соба, Роденден, Свадба,Божиќ, итн. 100% Пари Гаранција за враќање на : Кога цел 3 D пеперутка ѕид decals денес, имате 60 дена од денот на заштита и не е проблем за парите назад гаранција.Не постои ризик на сите, зошто да не го пробате?.Ова е голема DIY да се забавуваат кога ќе се стави на овие пеперутки насекаде.Можете да ги користите за декорација на вашата дневна соба, деца соба, спална соба, ѕид уметност, ѕид decals, па дури и на било кое место може да се мисли на. 80 пеперутки од различни големини и бои, ќе го направат вашиот живот повеќе шарени и убави.Децата секогаш се како пеперутки.Тие може да ги користат овие пеперутки да се создаде изненадувачки форми и дезени.Ова е добар начин да се посветам на деца размислување способност и практична способност.Направени од водоотпорен ПВЦ, може да се користи за долго време, Лесно да се чисти и да се користи повторно.Може да се користи повеќе пати, вие само треба да купи некои двострано лепило.Може да се користи на било сува, Чиста и мазна површина.Може да се користи за долго време, Лесно да се чисти и да се користи повторно.Оваа пеперутка е комбинација на производот, и што треба да се држиме касета за тоа пред се лепи на ѕидот.Ж-017-А. Пеперутки : 24count.ГОЛЕМИНА : 5cm-12pcs, 4cm-12pcs.Ж-017-Б. Пеперутки : 19count.ГОЛЕМИНА : 7cm-5pcs, 6cm-9pcs, 4cm-5pcs.Ж-017-В. Пеперутки : 19count.ГОЛЕМИНА : 7cm-5pcs, 4-5cm-14pcs.Ж-017-D. Пеперутки : 18count.ГОЛЕМИНА : 6cm-7pcs, 4-5cm-11pcs.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Fellowes 52041 Laminating Пошта 7mil 11 1/2 x 9 100/Пакет
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Fellowes 52041 Laminating Пошта 7mil 11 1/2 x 9 100/Пакет

Се продаваат како 100 / Пакет.Премиум материјали се обезбеди јасна, трајни резултати.Лесен за користење; м

DEN 1337.52
ReplacementScrews Стојат Завртки за LG OLED65CXPUA
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ReplacementScrews Стојат Завртки за LG OLED65CXPUA

Еден сет на метрички завртки.Седум завртки вкупно.Работи САМО со оригиналот стои, НЕ универзална стои.Н

DEN 185.04
Vollmer 45607 Возило депо со анекс куќи
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Vollmer 45607 Возило депо со анекс куќи

Автентични дизајн и квалитет.Бродови од сад.Точновоживот детали.За модел воз распоред и dioramas.Производи

DEN 1435.20
MEIKE XT2 Професионална Контрола Опремување 2.4 G На 100 Метри Безжичниот Далечински управувач за Контрола Компатибилен
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

MEIKE XT2 Професионална Контрола Опремување 2.4 G На 100 Метри Безжичниот Далечински управувач за Контрола Компатибилен

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

DEN 1103.76