• Неодамнешно
DONDOW. Линеарни Водич Железнички Линеарно Движење Водич, 300мм Линеарна Удар Водич Водич Табела Слајд со NEMA17 42 Stepper Мотор (1610) Машински Алати

DONDOW. Линеарни Водич Железнички Линеарно Движење Водич, 300мм Линеарна Удар Водич Водич Табела Слајд со NEMA17

Buyers rating:
DEN 796.80

Количина на стоки

ФУНКЦИЈА : Железнички Управувано Моторни Водич постигнува висока прецизност на линеарно движење.Широка Употреба : се Генерално се користи во линеарна алтернативни движење, погоден за индустриска автоматизација.Материјал : Направен од висок квалитет на алуминиум алуминиумски материјал, носат-отпорни, отпорни со долг животен век.ПАРАМЕТАР : 300мм ефективни мозочен удар, доаѓа со топката завртка и stepper моторни NEMA17. : прецизност производство, висока прецизност на позиционирање, стабилни перформанси.Ако не сте задоволни од приемот на производот, ве молиме да не иницира трансакција гаранција се тврди директно, ве молиме контактирајте со нас преку е-маил, ние ќе се обезбеди повеќето совршена услуга и задоволителни решенија.Спецификација : Материјал : Алуминиум Легура Топката Завртка Модел : 1204/1605/1610 (изборен) Топката завртка дијаметар : 12 mm, 16 mm, 16 мм Пакет листа : 1 x Лизгачки Табела 1 x NEMA17 stepper мотор.

Карактеристики на стоката

Material:
Aluminum Alloy
Ball Screw Model:
1204/1605/1610 (optional)
Ball screw diameter:
12 mm, 16 mm, 16 mm
Package list:
1 x Sliding Table :
1 x NEMA17 stepper motor :

Купувачи како што сакаат

ReplacementScrews Стојат Завртки за LG OLED65CXPUA
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ReplacementScrews Стојат Завртки за LG OLED65CXPUA

Еден сет на метрички завртки.Седум завртки вкупно.Работи САМО со оригиналот стои, НЕ универзална стои.Н

DEN 185.04