• Неодамнешно
Wiley X Пареа Тактички Балистички Снимање очила за сонце Мат Црна Рамка со Чад Сива и Јасно Леќа Штитови

Wiley X Пареа Тактички Балистички Снимање очила за сонце Мат Црна Рамка со Чад Сива и Јасно Леќа Штитови

Buyers rating:
DEN 2520.00

Количина на стоки

Направени во САД или Увезуваат.Нашите Wiley X ПАРЕА карактеристики тенка храмови, променливи објективи, и прилагодливи носот парче за лесни удобност.Ги исполнува МИЛИ-PRF-32432 балистички безбедносни стандарди за максимална заштита.ИЗГРАДЕН ДА СЕ ПРИЛАГОДИ НА ВАШИОТ ПОСТОЈАНО МЕНУВАЊЕ НА ЖИВОТНАТА СРЕДИНА, НАШИТЕ ПРОМЕНЛИВИ СЕРИЈА ВИ ОВОЗМОЖУВА ДА СЕ РАЗМЕНУВААТ ЛЕЌИ, ОБЕЗБЕДУВАЈЌИ ИЗВОНРЕДНА ЗАШТИТА И ВИДЛИВОСТ ВО БИЛО КОЈА СОСТОЈБА.СИГУРЕН ЗАШТИТА : Основана на посветеност да се заштити, Wiley X рамки и леќи ги исполнува ANSI Z87.1 безбедносни стандарди за оптички јасност, висока маса и висока брзина влијание заштита.Wiley X постојано се подобри за да овозможи сигурен заштита, јасност, и во стилот на секој пар на очила за сонце градиме.Ние се тестираат и обележи ги сите на нашите рамки, храмови, и леќи со соодветни ANSI безбедност оценка.ЛЕЌИ на ТЕХНОЛОГИЈА : Wiley X " очила со леќи обезбедуваат 100% UVA/UVB заштита со нарушување слободни јасност.Нашите леќи се ANSI-отценети, обезбедување појасни, појасни оптика, подобрен контраст боја, и визија точност.РЕЦЕПТ ПОДГОТВЕН : Речиси секој Wiley X рамка може да биде исполнет со сопствен рецепт леќа.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Земјата дупчалка со спирална бургија Адаптер Плоштад Главата DEALPEAK Метал 4 Јами Вежба Малку Адаптер за Електрична
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Земјата дупчалка со спирална бургија Адаптер Плоштад Главата DEALPEAK Метал 4 Јами Вежба Малку Адаптер за Електрична

Овој адаптер може да се поврзете на електрична чекан и земјата дупчалка со спирална бургија.Професиона

DEN 302.16
Vollmer 45607 Возило депо со анекс куќи
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Vollmer 45607 Возило депо со анекс куќи

Автентични дизајн и квалитет.Бродови од сад.Точновоживот детали.За модел воз распоред и dioramas.Производи

DEN 1435.20