• Неодамнешно
Panduit FRFWC24X4LYL Влакна Тркач Четири Начин Крст, Жолта (Пакување од 1)

Panduit FRFWC24X4LYL Влакна Тркач Четири Начин Крст, Жолта (Пакување од 1)

Buyers rating:
DEN 20130.72

Количина на стоки

На Влакна Тркач 24x4 4-Начин Крст Вклучите придава на 24x4 канал.фитинзи за да се создаде хоризонтална 4-начин крстот пресек со две 24x4 излегува.Стандардите се Сретна - Ro HS Согласност, УЛ Наведени да 2024 A Оптички Влакна Кабел Рутирање Собранија во Согласност со применливите тестови во Telcordia ГР-63-CORE Мрежна Опрема Изградба на Системи за Ниво 3. Материјал - PC/ABS.Тип На Производ - Четири Начин Крст.На Влакна Тркач 24x4 4-Начин Крст Вклучите придава на 24x4 канал и/или фитинзи за да се создаде хоризонтална 4-начин крстот пресек со две 24x4 излегува.Овој Производ е произведен во Кина.Овој Производ е произведен од страна на Panduit.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Vollmer 45607 Возило депо со анекс куќи
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Vollmer 45607 Возило депо со анекс куќи

Автентични дизајн и квалитет.Бродови од сад.Точновоживот детали.За модел воз распоред и dioramas.Производи

DEN 1435.20
MagiDeal Предиво Плетење Торба за Предиво Топки, Капчиња, Игли за Плетење Уметност Занает Носителот Tote Организатор
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

MagiDeal Предиво Плетење Торба за Предиво Топки, Капчиња, Игли за Плетење Уметност Занает Носителот Tote Организатор

Направен од висок квалитет на 600 D оксфорд ткаенина, издржлив и лесен за миење.Мазна патент затворање, ко

DEN 1658.40
Земјата дупчалка со спирална бургија Адаптер Плоштад Главата DEALPEAK Метал 4 Јами Вежба Малку Адаптер за Електрична
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Земјата дупчалка со спирална бургија Адаптер Плоштад Главата DEALPEAK Метал 4 Јами Вежба Малку Адаптер за Електрична

Овој адаптер може да се поврзете на електрична чекан и земјата дупчалка со спирална бургија.Професиона

DEN 302.16