• Неодамнешно
MagiDeal Предиво Плетење Торба за Предиво Топки, Капчиња, Игли за Плетење Уметност Занает Носителот Tote Организатор Складирање Капчиња Вреќа Празни Шиење Материјали за

MagiDeal Предиво Плетење Торба за Предиво Топки, Капчиња, Игли за Плетење Уметност Занает Носителот Tote Организатор

Buyers rating:
DEN 1658.40

Количина на стоки

Направен од висок квалитет на 600 D оксфорд ткаенина, издржлив и лесен за миење.Мазна патент затворање, која може да го спречува предиво топки или плетење додатоци од кои спаѓаат надвор и да го штити плетење предиво од прашина.Големина : 38 x 19 x 18cm/ 15 x 7.5 x 7.1 инчен (L x W x H).Ова предиво складирање торба има многу простор да се одржи предиво топки, игли за плетење, капчиња куки, ножици, и други плетење додатоци.Тешки издржливи ткаенини надворешноста, флексибилни јасно ПВЦ капак кој дозволува лесно да видиме што внатре без отворање на торба.На предиво складирање tote има 3 дупки на јасно се покријат врвот за да се спречи волна од заплитане.Дупките се здрвени доволно, така предиво нема да се повлече и домашни миленици не може да се добие во.Мултифункционален и стилски, погодна за плетење, ентузијаст, капчиња почетник складирање предиво, капчиња куки, игли за плетење додатоци, итн.Опис : - Направен од висок квалитет на 600 D оксфорд ткаенина, издржлив и лесен за миење.Мазна патент затворање, која може да го спречува предиво топки или плетење додатоци од кои спаѓаат надвор и да го штити плетење предиво од прашина. Големина на : 38 x 19 x 18cm/ 15 x 7.5 x 7.1 инчен (L x W x H).Ова предиво складирање торба има многу простор да се одржи предиво топки, игли за плетење, капчиња куки, ножици, и други плетење додатоци. - Тешки издржливи ткаенини надворешноста, флексибилни јасно ПВЦ капак кој дозволува лесно да видиме што внатре без отворање на торба. - Од предиво складирање tote има 3 дупки на јасно се покријат врвот за да се спречи волна од заплитане.Дупките се здрвени доволно, така предиво нема да се повлече и домашни миленици не може да се добие во. - Мултифункционален и стилски, погодна за плетење, ентузијаст, капчиња почетник складирање предиво, капчиња куки, игли за плетење додатоци, итн.Пакетот Вклучува : 1 Парче Предиво Tote Складирање Organizer Note : 1. Ве молиме овозможи мало боја разликата помеѓу реалниот објект и фотографии се должи на разликата помеѓу монитори.2. Ве молиме овозможи мала грешка при мерење.Надеж за вашиот вид разбирање и имаат пријатен шопинг ден!.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

ReplacementScrews Стојат Завртки за LG OLED65CXPUA
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ReplacementScrews Стојат Завртки за LG OLED65CXPUA

Еден сет на метрички завртки.Седум завртки вкупно.Работи САМО со оригиналот стои, НЕ универзална стои.Н

DEN 185.04
Vollmer 45607 Возило депо со анекс куќи
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Vollmer 45607 Возило депо со анекс куќи

Автентични дизајн и квалитет.Бродови од сад.Точновоживот детали.За модел воз распоред и dioramas.Производи

DEN 1435.20
Fellowes 52041 Laminating Пошта 7mil 11 1/2 x 9 100/Пакет
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Fellowes 52041 Laminating Пошта 7mil 11 1/2 x 9 100/Пакет

Се продаваат како 100 / Пакет.Премиум материјали се обезбеди јасна, трајни резултати.Лесен за користење; м

DEN 1337.52
Земјата дупчалка со спирална бургија Адаптер Плоштад Главата DEALPEAK Метал 4 Јами Вежба Малку Адаптер за Електрична
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Земјата дупчалка со спирална бургија Адаптер Плоштад Главата DEALPEAK Метал 4 Јами Вежба Малку Адаптер за Електрична

Овој адаптер може да се поврзете на електрична чекан и земјата дупчалка со спирална бургија.Професиона

DEN 302.16