• Неодамнешно
MEIKE XT2 Професионална Контрола Опремување 2.4 G На 100 Метри Безжичниот Далечински управувач за Контрола Компатибилен со Fujifilm XT2

MEIKE XT2 Професионална Контрола Опремување 2.4 G На 100 Метри Безжичниот Далечински управувач за Контрола Компатибилен

Buyers rating:
DEN 1103.76

Количина на стоки

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. .Додадете двојно моќ дизајн за вашата хоризонтална или вертикална време на снимање ,дали вие сте снимање на портрет,акција,ноќен живот,пејзаж,архитектура,улица,астрономија,внатрешни работи,свадба и сл.Сопствени навигација копче, AFL(авто фокус заклучување), МФ(рачен фокус), AEL(AE заклучување),предните и задните thumbwheel прилагоди функции,П камера брзо го поставите копчето Fn Комбинирана функцијата на копчињата.Може да се одржи еден или два NP-W126/NP-W126 S батерија Li-ion батерии , ефективно зголемување на камерата работното време.Опремен со еден или два NP-W126/NP-W126 S литиум батерија за да ја батеријата пакети за употреба.Стандард 1/4" tripod завртка ви овозможува да се качи на tripod лесно.Спецификации : Предмет тип : Вертикална батеријата контрола Компатибилен со : За Fuji XT2 Тема : Контрола е многу цврсти , кога ќе ги собереш тоа ќе почувствува силна и сопствени добри раце, копче и wheelthrew операција раце премногу добар, Може да се одржи еден или два NP-W126/NP-W126 S батерија Li-ion батерии , ефективно зголемување на камерата работното време.Пакет : 1* МК-XT2 Зафат 1*Леќа торбичка 1*Carrenty картичка 1* Силика гел.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат