• Неодамнешно
ЧАСОТ Компанија Совршенство Кредитна/Дебитна Верификација Ролни, 2-ply Бела/Канарските, 2.25 Инчи x 70 Метри, 10/Pack (09325)

ЧАСОТ Компанија Совршенство Кредитна/Дебитна Верификација Ролни, 2-ply Бела/Канарските, 2.25 Инчи x 70 Метри,

Buyers rating:
DEN 504.00

Количина на стоки

Врвен квалитет на 2-ply бела/канарските, автономни carbonless ролни.Обезбедува дупликат копии со свежи, темни слики.Печатени крајот на ролна лента погодно покажува кога треба да се замени тркалаат.Сите ролни конвертира во сад.Се продаваат како тетрапак од 50 ролни (5-10 пакети). 2 1/4 инчи x 70 метри врвен квалитет 2-ply бела/канарските, автономни carbonless ролни (не бара лента).Обезбедува дупликат копии со свежи, темни слики.За Verifone 250. Сите ролни конвертира во сад.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат