• Неодамнешно
Голем Mouse pad Игри,XXL Продолжен Mouse Pad Игри со Stitched Рабовите Компјутер Целосна Биро(31.5x11.8 во),Голема Подлошки Не се Лизга База Биро Мат за Игри на среќа и за Статистика

Голем Mouse pad Игри,XXL Продолжен Mouse Pad Игри со Stitched Рабовите Компјутер Целосна Биро(31.5x11.8 во),Голема

Buyers rating:
DEN 551.76

Количина на стоки

Големи мултифункционални биро подлога : Големи продолжен биро mouse pad, да обезбеди што поголема корисна површина за покривање на тастатурата, се Однесува на сите видови на тастатура и глушец.Мазна Површина & отпорен на Вода : ви овозможува вашиот глушец слајд без проблеми и точно по должината на дебелото глувчето мат, а исто така и заштита на вашиот десктоп , лаптоп, тастатура, глувче или други работи.Отпорен на вода и топлина отпорен материјал го прави овој gaming mouse pad трајни и лесни да се чистат.Не се лизга & Мирис гума база : Стабилност за биро влошки е многу добра и природна гума база материјална база, која обезбедува тешки зафат спречување на лизгање или движење кога биро душеци на врвот на масите.Издржливи Stitched Рабовите : најновите крои технологија гарантира дека биро mouse pad нема да носат или да се деформира при употреба.Stitched рамка обезбедува тоа не кавгата или распадне, како и други биро подлоги за глувче.Mouse pad со моделот доволно комфорни и издржливи ви овозможат совршено користење искуство кога игри или канцелариска работа.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

ReplacementScrews Стојат Завртки за LG OLED65CXPUA
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ReplacementScrews Стојат Завртки за LG OLED65CXPUA

Еден сет на метрички завртки.Седум завртки вкупно.Работи САМО со оригиналот стои, НЕ универзална стои.Н

DEN 185.04