• Неодамнешно
PAPRMA Премиум Термички Laminating Пошта, 9 x 11.5/Писмо, Големина/3 мили, 100 Пакет

PAPRMA Премиум Термички Laminating Пошта, 9 x 11.5/Писмо, Големина/3 мили, 100 Пакет

Buyers rating:
DEN 403.20

Количина на стоки

Компатибилен со сите laminating машини кои го поддржуваат 9 x 11.5 инчен листови.Дебелина - 3-Мили, Големина - 9 x 11.5 инчи. 100 Термички Laminating Пошта по пакет.Помага да се печат и заштита на вашите документи.Фото безбедно.Јасно, гланц.Одлична за заштита на рецепт карти, фотографии итн.Опис : Вода-доказ Дебелина : 5 мили Спецификација : 9 инчен×11.5 инчен Пакетот Вклучува : 100 Термички Laminating Пошта Забелешка : ве Молиме оставете малку големина грешка поради прирачник за мерење.Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти и монитор е brightness/contrast settings итн, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме да се разбере.Ви благодариме!.

Карактеристики на стоката

9 inch×11.5 inch Package Includes:
100 Thermal Laminating Pouches Note

Купувачи како што сакаат

Vollmer 45607 Возило депо со анекс куќи
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Vollmer 45607 Возило депо со анекс куќи

Автентични дизајн и квалитет.Бродови од сад.Точновоживот детали.За модел воз распоред и dioramas.Производи

DEN 1435.20