• Неодамнешно
Skar Аудио RP Засилувач Серија Замена Бас Knob Контрола Пакет

Skar Аудио RP Засилувач Серија Замена Бас Knob Контрола Пакет

Buyers rating:
DEN 789.60

Количина на стоки

Далечински Засилувач Ниво Контролер за RP Засилувач Серија.Ви овозможува Да го Прилагодите Вашиот Бас Ниво, Брзо и во Најголем дел Идеална Локација.Компатибилен со RP-350.1 D, RP-800.1 D, RP-800.1 ДМ, RP-1200.1 D, RP-1500.1 D, RP-1500.1 ДМ, и RP-2000.1 D. Вклучува Бас Knob и Жица.Автентични и Висок Квалитет на Производот.Оваа замена бас knob за RP серија засилувачи прави за идеален избор кога сакате да имате брз пристап за прилагодување на ниво на една или повеќе засилувачи конфигуриран далеку од вашиот дофат.Компатибилен со RP-350.1 D, RP-800.1 D, RP-800.1 ДМ, RP-1200.1 D, RP-1500.1 D, RP-1500.1 ДМ, и RP-2000.1 D.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Vollmer 45607 Возило депо со анекс куќи
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Vollmer 45607 Возило депо со анекс куќи

Автентични дизајн и квалитет.Бродови од сад.Точновоживот детали.За модел воз распоред и dioramas.Производи

DEN 1435.20