• Неодамнешно
Бела Црн Мермер Големи Mouse Pad Игри Тастатура Подлога Симпатична XXL Продолжен Mousepad со Stitched Рабови Не се Лизга База Биро Мат за Игри на среќа и Канцеларија

Бела Црн Мермер Големи Mouse Pad Игри Тастатура Подлога Симпатична XXL Продолжен Mousepad со Stitched Рабови

Buyers rating:
DEN 549.36

Количина на стоки

Големи мултифункционални биро подлога : Големи продолжен биро mouse pad, да обезбеди што поголема корисна површина за покривање на тастатурата, се Однесува на сите видови на тастатура и глушец.Мазна Површина & отпорен на Вода : ви овозможува вашиот глушец слајд без проблеми и точно по должината на дебелото глувчето мат, а исто така и заштита на вашиот десктоп , лаптоп, тастатура, глувче или други работи.Отпорен на вода и топлина отпорен материјал го прави овој gaming mouse pad трајни и лесни да се чистат.Не се лизга & Мирис гума база : Стабилност за биро влошки е многу добра и природна гума база материјална база, која обезбедува тешки зафат спречување на лизгање или движење кога биро душеци на врвот на масите.Издржливи Stitched Рабовите : најновите крои технологија гарантира дека биро mouse pad нема да носат или да се деформира при употреба.Stitched рамка обезбедува тоа не кавгата или распадне, како и други биро подлоги за глувче.Mouse pad со моделот доволно комфорни и издржливи ви овозможат совршено користење искуство кога игри или канцелариска работа.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Vollmer 45607 Возило депо со анекс куќи
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Vollmer 45607 Возило депо со анекс куќи

Автентични дизајн и квалитет.Бродови од сад.Точновоживот детали.За модел воз распоред и dioramas.Производи

DEN 1435.20
Земјата дупчалка со спирална бургија Адаптер Плоштад Главата DEALPEAK Метал 4 Јами Вежба Малку Адаптер за Електрична
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Земјата дупчалка со спирална бургија Адаптер Плоштад Главата DEALPEAK Метал 4 Јами Вежба Малку Адаптер за Електрична

Овој адаптер може да се поврзете на електрична чекан и земјата дупчалка со спирална бургија.Професиона

DEN 302.16