• Неодамнешно
Qorpak GLC-01848 Стандард Широка Уста Шише со 70-400 Црна Фенолни Пулпа/Винил Наредени Капа, од 950 мл, Јасна (Пакување од 12)

Qorpak GLC-01848 Стандард Широка Уста Шише со 70-400 Црна Фенолни Пулпа/Винил Наредени Капа, од 950 мл, Јасна

Buyers rating:
DEN 1286.16

Количина на стоки

Тип На Производ : Шише.Пакет Димензии : 39.116 Cm L X 29.464 Cm W X 20.066 См Х. Земја На Потекло : Сад.Пакет Тежина : 5.170 Кг.Избриши/Флинт Стандард Широк Устата Шишиња карактеристика широк отвор што ги прави идеален за општа намена шише.Апликации вклучуваат фармацевтски, хемиски, еколошки, и пакување на храна и чување.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

ReplacementScrews Стојат Завртки за LG OLED65CXPUA
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ReplacementScrews Стојат Завртки за LG OLED65CXPUA

Еден сет на метрички завртки.Седум завртки вкупно.Работи САМО со оригиналот стои, НЕ универзална стои.Н

DEN 185.04
Fellowes 52041 Laminating Пошта 7mil 11 1/2 x 9 100/Пакет
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Fellowes 52041 Laminating Пошта 7mil 11 1/2 x 9 100/Пакет

Се продаваат како 100 / Пакет.Премиум материјали се обезбеди јасна, трајни резултати.Лесен за користење; м

DEN 1337.52
Vollmer 45607 Возило депо со анекс куќи
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Vollmer 45607 Возило депо со анекс куќи

Автентични дизајн и квалитет.Бродови од сад.Точновоживот детали.За модел воз распоред и dioramas.Производи

DEN 1435.20
Земјата дупчалка со спирална бургија Адаптер Плоштад Главата DEALPEAK Метал 4 Јами Вежба Малку Адаптер за Електрична
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Земјата дупчалка со спирална бургија Адаптер Плоштад Главата DEALPEAK Метал 4 Јами Вежба Малку Адаптер за Електрична

Овој адаптер може да се поврзете на електрична чекан и земјата дупчалка со спирална бургија.Професиона

DEN 302.16