• Неодамнешно
YIBANG-DZSW Дигитални Лукс Метар Дигитални Illuminometer Флексибилни Пролет Сонда Дизајн на Светло Метар ВО странска валута/ЛУКС 0-200000lux MAX MIN Податоци се Одржи TA8131 Дигитални Phot

YIBANG-DZSW Дигитални Лукс Метар Дигитални Illuminometer Флексибилни Пролет Сонда Дизајн на Светло Метар ВО

Buyers rating:
DEN 1408.80

Количина на стоки

【Висока Точност】 : Со авто zeroing способности, можете да бидете сигурни дека секогаш ќе се добие на читање со неверојатна точност, и тоа секогаш ќе биде брзо!. 【EZ-Прочитајте ги Прикаже】 : Јасно читливи информации ви овозможува да го прочитате Единици и Знаци лесно, и останете информирани со над-опсег индикатор. 【Погодно Прекинувачи】 : да се Добие подобра контрола над вашата читања со Податоци Одржи Голем читање 1999 мерен опсег 1lux20.00 Lux Accuracy : ±4% 10 зборови или (кога 5% 10 зборови се поголеми од 10.000 ux)повторен тест ± 2% температура карактеристики : ±0.1%℃Земање мостри стапка 2 пати/sec Photoreceptor photodiode со филтер леќа.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Vollmer 45607 Возило депо со анекс куќи
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Vollmer 45607 Возило депо со анекс куќи

Автентични дизајн и квалитет.Бродови од сад.Точновоживот детали.За модел воз распоред и dioramas.Производи

DEN 1435.20
Fellowes 52041 Laminating Пошта 7mil 11 1/2 x 9 100/Пакет
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Fellowes 52041 Laminating Пошта 7mil 11 1/2 x 9 100/Пакет

Се продаваат како 100 / Пакет.Премиум материјали се обезбеди јасна, трајни резултати.Лесен за користење; м

DEN 1337.52