• Неодамнешно
POLA 331787 Мечка Ин G Скала Градење на Комплет

POLA 331787 Мечка Ин G Скала Градење на Комплет

Buyers rating:
DEN 5908.56

Количина на стоки

Дизајниран за моделот градители и собирачи на возраст над 1717. Многу детални пластика.Скала модели за употреба во dioramas или модел железничката распоред.Може да бара собранието.Скала на капацитетите за полнење или сценографијата предметот, може да бара собранието; не е играчка; Дизајниран за моделот градители и собирачи на возраст над 1717 Многу детални пластични Скала модели за употреба во dioramas или модел железничката распоред Може да бара собранието.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

ReplacementScrews Стојат Завртки за LG OLED65CXPUA
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ReplacementScrews Стојат Завртки за LG OLED65CXPUA

Еден сет на метрички завртки.Седум завртки вкупно.Работи САМО со оригиналот стои, НЕ универзална стои.Н

DEN 185.04