• Неодамнешно
Бараат & Бладање Мермер Вино Кулер - Бел Мермер Вино Кулер за Вино Шише Чилер, Кујна Utensil Носителот, Вино Додатоци, Подарок Заградени, Шампањ, 5w x 7h

Бараат & Бладање Мермер Вино Кулер - Бел Мермер Вино Кулер за Вино Шише Чилер, Кујна Utensil Носителот, Вино

Buyers rating:
DEN 1078.80

Количина на стоки

МЕРМЕР ВИНО ЧИЛЕР : Совршен за Бело Вино и Шампањ, го Бараат & Бладање мермер вино кулер ќе го задржи вашето вино кул додека сте забавна во stlye.Природните изолациони својства од мермер ќе го задржи вашето вино кул додека вечераат во стил!.ПОДАРОК ЗАГРАДЕНИ : Го Бараат & Бладање вино кулер е спакувани во сомот подарок торба и подарок заградени, совршен подарок за вино ентузијаст.БЕЗВРЕМЕНСКИ ДИЗАЈН : Бисер е секогаш во стилот и воздигнува на маса амбиент додавање на допир на класа на софистицирани вечера или на повик ал фреско настан.Нашето вино кулер ќе се координира со било маса амбиент,.UTENSIL СКЛАДИРАЊЕ : Нашето вино кулер двојки како кујна utensil носителот, тоа е органски природна боја на ѕвонење ќе се обезбеди тоа координати со вашата кујна стил без разлика дали тоа е современа, традиционални занаетчии или Хамптон стил, секогаш ќе остане во тренд.CARE & УПОТРЕБА : Чувајте во фрижидер околу 30 минути пред да го користите, нежно рака мие со благ детергент, по употреба.Направена од природни мермер, го Бараат & Бладање вино кулер користи природните својства на мермер да ги чувате вашите вино и Шампањ кул.Природните уникатен veining својства на секое парче значи дека нема две се исти.На мермер кулер, исто така може да се користи за да се одржи флаширана вода, сок и безалкохолни пијалаци за долго leisurely ручек.Го Бараат & Бладање вино кулер е подарок кухо и заштитени од сомот подарок торба кој е совршен за вино љубовник или entertainer како внимателен и практичен подарок.Класичен безвременски жалба на едноставен мермер дизајн ќе одговара на сите стилови на маса амбиент од повеќето традиционални indulgent богатата стил до модерната чисти крајбрежни Хамптон амбиент.Се чува во фрижидер околу 30 минути пред да го користите за да се осигурате дека вашиот dinks остане разладени колку што ќе се направи во текот на долг leisurely ручек или вечера.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Vollmer 45607 Возило депо со анекс куќи
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Vollmer 45607 Возило депо со анекс куќи

Автентични дизајн и квалитет.Бродови од сад.Точновоживот детали.За модел воз распоред и dioramas.Производи

DEN 1435.20
Земјата дупчалка со спирална бургија Адаптер Плоштад Главата DEALPEAK Метал 4 Јами Вежба Малку Адаптер за Електрична
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Земјата дупчалка со спирална бургија Адаптер Плоштад Главата DEALPEAK Метал 4 Јами Вежба Малку Адаптер за Електрична

Овој адаптер може да се поврзете на електрична чекан и земјата дупчалка со спирална бургија.Професиона

DEN 302.16