• Неодамнешно
ИДЕАЛНИ Електрични 35-825 Nailbiter во 18. Брод дупчалка со спирална бургија – во 7/8. Вежба Малку w/ Двоен Хеликс Главата, 60 сте. Аглеста Дизајн

ИДЕАЛНИ Електрични 35-825 Nailbiter во 18. Брод дупчалка со спирална бургија – во 7/8. Вежба Малку w/ Двоен

Buyers rating:
DEN 1425.84

Количина на стоки

Брод дупчалка со спирална бургија Вежба Малку : Опремен со двоен хеликс сечење на работ, на долг брод дупчалка со спирална бургија нуди брз, сигурен и израмни дупчење апликации за сите видови на дрво и дрво остават чисто drilled дупка.Издржливи : ИДЕАЛЕН долг брод дупчалка со спирална бургија има црна оксид слој и е направен од најтврдокорните машина челик што го прави издржливи и отпорни на корозија.Двојна сечење на рабови и моќни завртка совет моќ преку ноктите и други вградени метали без да се прекрши.Напор за Дупчење : На огромен сечење на главата и на заострените двојна флејта овозможи лесно чип отстранување без влече назад.Нејзиниот двоен хеликс машина главата овозможува два пати сечење на површината на ротација requring помалку напор да се вежба.Чисти И Брзи : Со двоен хеликс дупчалка со спирална бургија малку има уникатна 60 сте.агол дизајн кој shears преку дрво чисто без прекумерна chipping.На големите води дел повлекува преку дрво брзо додека заострените вратило отстранува чипови ефикасно.Спецификација на производот : ИДЕАЛНА Nailbiter дупчалка со спирална бургија има дијаметар од 7/8 во., над сите должина 18.0 во., пресврт должина 15.0 во., 7/16 во.месо тело и двоен flute дизајн со брзи промени месо тело.Двоен хеликс машина главата овозможува посмирен и побрзо дупчалка со спирална бургија акција, дури и преку ноктите вградени timbers.Полно тело, појачани машина челик обезбедува трајност, минимизира warping и обезбедува долготрајни перформанси.Целосно појачани низ целиот малку.Преголеми доведе дел дава влечење моќ преку дебело timbers.Брз грчевито држејќи се за моќта со супериорен пенетрација.Брзина на инсталација на жици во било дрвена конструкција. 17 во.должина, во 1/2.дијаметар Нашата моќ алатка додатоци се направени со electricians во умот.Тие се дизајнирани за да се намали застојот на worksite.Плус, тие обезбедуваат поголема вредност по намали од водечките производители.Ј.Валтер Бекер, основачките принципи остануваат водечката сила зад нашите партнерства со водечките дистрибутери, држава на уметноста испорака систем целиот свет, и различни оперативни бенефиции дизајниран за да заштедите време и пари.Беа горди на начинот на кој ние работиме, и секогаш биле.На работа не ние преку ИДЕАЛНИ Електрични е само уште еден начин ние градиме еден ИДЕАЛЕН свет.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Земјата дупчалка со спирална бургија Адаптер Плоштад Главата DEALPEAK Метал 4 Јами Вежба Малку Адаптер за Електрична
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Земјата дупчалка со спирална бургија Адаптер Плоштад Главата DEALPEAK Метал 4 Јами Вежба Малку Адаптер за Електрична

Овој адаптер може да се поврзете на електрична чекан и земјата дупчалка со спирална бургија.Професиона

DEN 302.16
Vollmer 45607 Возило депо со анекс куќи
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Vollmer 45607 Возило депо со анекс куќи

Автентични дизајн и квалитет.Бродови од сад.Точновоживот детали.За модел воз распоред и dioramas.Производи

DEN 1435.20