• Неодамнешно
П-SeeQT5132-2 Елита 32 Канал Дигитален Видео Рекордер Целосна Д1 со 2TB Хард Диск Пре-Инсталиран

П-SeeQT5132-2 Елита 32 Канал Дигитален Видео Рекордер Целосна Д1 со 2TB Хард Диск Пре-Инсталиран

Buyers rating:
DEN 4559.76

Количина на стоки

32 Канал DVR со Реално Време 960 H Резолуција.Бекап и да ја задржат важно снимката на КОМПЈУТЕР, флеш диск или USB хард диск.PC и Mac Компатибилност.П-Види 32 Канал дигитален видео рекордер доаѓа со три различни назад до режими мрежа, USB, DVD RW.Видео рекордер има хард диск капацитет за складирање на 2 ТБ.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Земјата дупчалка со спирална бургија Адаптер Плоштад Главата DEALPEAK Метал 4 Јами Вежба Малку Адаптер за Електрична
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Земјата дупчалка со спирална бургија Адаптер Плоштад Главата DEALPEAK Метал 4 Јами Вежба Малку Адаптер за Електрична

Овој адаптер може да се поврзете на електрична чекан и земјата дупчалка со спирална бургија.Професиона

DEN 302.16