• Неодамнешно
uxcell Поддршка Прстени со Стеги 50/68/85mm Внатрешна Кол. Затворена за Лабораториски Стојат База на Железо, Хром Позлатен Сет на 3

uxcell Поддршка Прстени со Стеги 50/68/85mm Внатрешна Кол. Затворена за Лабораториски Стојат База на Железо,

Buyers rating:
DEN 767.76

Количина на стоки

[Материјал] Овој објект е направен од железо за издржливост и киселина-отпор. [Добри Перформанси] На thumbscrew во менгеме заклучува прстен цврсто да лабораторија застане. [Примена] - Лабораторија за поддршка прстен се користи за да се одржи лабораториско стакло и други предмети. [Спецификација] Внатрешен Дијаметар : 50mm/1.97 инчен; 68mm/2.68 инчен; 85mm/3.35 инч. [Пакет Содржина] 1 x Поддршка Прстен 50mm; 1 x Поддршка Прстен 68mm; 1 x Поддршка Прстен 85mm.Опис : Iron материјал со слика може да се спречи железо од rusting.Лабораторија retort прстен е погодна за хемија експеримент.Оваа точка се користи за поддршка на различни beakers, колби, итн.Поддршка прстени со стеги на крајот може да се задржи прстен тесни на вашиот штанд.Карактеристики : Материјал : Железо, Хром Plated Handle : Железо Botton Size : 195x84x98mm / 7.68x3.31x3.86inch(L*ID*OD)185x68x82mm / 7.28x2.68x3.23inch(L*ID*OD)165x51x64mm / 6.50x2.01x2.52inch(L*ID*OD)Пакет Содржина : 1 x Поддршка Прстен 50mm1 x Поддршка Прстен 68mm1 x Поддршка Прстен 85mm.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Fellowes 52041 Laminating Пошта 7mil 11 1/2 x 9 100/Пакет
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Fellowes 52041 Laminating Пошта 7mil 11 1/2 x 9 100/Пакет

Се продаваат како 100 / Пакет.Премиум материјали се обезбеди јасна, трајни резултати.Лесен за користење; м

DEN 1337.52