• Неодамнешно
Vollmer 45607 Возило депо со анекс куќи

Vollmer 45607 Возило депо со анекс куќи

Buyers rating:
DEN 1435.20

Количина на стоки

Автентични дизајн и квалитет.Бродови од сад.Точно-во-живот детали.За модел воз распоред и dioramas.Производителот : Vollmer Уметност.-Број 45607 EAN : 4026602456072 Мерач H0 1 : 87 Димензии (Dxšxv) : 270x150x105 mm Возило депо со анекс На возило депо со рамен покрив нуди широк спектар на апликации.Димензии : L 28 x 15 W x H 10,5 cm.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат