• Неодамнешно
ReplacementScrews Стојат Завртки за LG OLED65CXPUA

ReplacementScrews Стојат Завртки за LG OLED65CXPUA

Buyers rating:
DEN 185.04

Количина на стоки

Еден сет на метрички завртки.Седум завртки вкупно.Работи САМО со оригиналот стои, НЕ универзална стои.НЕ за монтирање на ѕид.Комплетен сет на ТВ стојат замена завртки за вашиот LG OLED65 CXPUA.Еден сет на метрички завртки, седум завртки вкупно.Седум црната машина завртки со подлошки.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат