• Неодамнешно
Sizikato Порцелански Чашата и Чинијата Наместете со Златна Лажица, 6 Мл Црн Чај Шолја Кафе

Sizikato Порцелански Чашата и Чинијата Наместете со Златна Лажица, 6 Мл Црн Чај Шолја Кафе

Buyers rating:
DEN 335.76

Количина на стоки

Материјал : висококвалитетен порцелан.Ширина : 4.5 инчи, висина : 2.6 инчи, капацитет : 6oz.Таписерии и убави, цврсти и издржливи, лесен за чистење.Погоден за чај, црн чај, кафе, еспресо.Машина за миење садови безбедно, микробранови печки небезбедни.Sizikato Порцелански Чашата и Чинијата Наместете со Златна Лажица, 6 Мл Црн Чај Чаша Кафе.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат