• Неодамнешно
Конзервирани Бакарна Жица 2AWG 4AWG 6AWG 7AWG 8AWG Меки Силиконски Кабелот Жица 12/16/25/35square Батеријата Линија Моќ Терминал Силикони Линија (Боја : Црвена Жица, Должина : 3 Метри,

Конзервирани Бакарна Жица 2AWG 4AWG 6AWG 7AWG 8AWG Меки Силиконски Кабелот Жица 12/16/25/35square Батеријата

Buyers rating:
DEN 532.80

Количина на стоки

Боја : црвена и црна.Спецификации : 2 AWG / 4 AWG / 6 AWG / 7 AWG / 8 AWG.Материјал : конзервирани бакар диригент, може да се задржи бакарна жица не се оксидира за долго време.Надворешниот кожата е направен од силиконска гума, која е мека, носат-отпорни, и отпорни на високи температури.Терминалот е еден модел поголеми од жица.На пример, ако жица е 25mm2, терминал ќе биде 35mm2 .Терминал отворот е подеднакво 10мм.ние би можеле да се прилагодите на жици, со која било должина ,ако ви треба повеќе должина од 4 милиони ,ве молиме контактирајте со нас. 2 AWG посебни мека висока температура силикони wire Single бакарна жица со дијаметар : 0.08 mm Inner основни : 7000 shares Outside дијаметар : 13mm4 AWG посебни мека висока температура силикони wire Single бакарна жица со дијаметар : 0.08 mm Inner основни : 5000 shares Outside дијаметар : 12mm6 AWG посебни мека висока температура силикони wire Single бакарна жица со дијаметар : 0.08 mm Inner основни : 2400 shares Outside дијаметар : 7.2mm7 AWG посебни мека висока температура силикони wire Single бакарна жица со дијаметар : 0.08 mm Inner основни : 1050 shares Outside дијаметар : 5.5 мм.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Fellowes 52041 Laminating Пошта 7mil 11 1/2 x 9 100/Пакет
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Fellowes 52041 Laminating Пошта 7mil 11 1/2 x 9 100/Пакет

Се продаваат како 100 / Пакет.Премиум материјали се обезбеди јасна, трајни резултати.Лесен за користење; м

DEN 1337.52