• Неодамнешно
ROFARSO 36.6 x 25.6 Огромен 3D Подводниот Свет Ѕид Налепница Море Животинско Риба Корални Отстранлив Големи Подот, Таванот Decal Уметност Декорација Оркестарот за Бања Спална

ROFARSO 36.6 x 25.6 Огромен 3D Подводниот Свет Ѕид Налепница Море Животинско Риба Корални Отстранлив Големи

Buyers rating:
DEN 575.76

Количина на стоки

✿"ОДЛИЧЕН МАТЕРИЈАЛ" : отстранлив море светот скршени ѕид налепница е направен од премиум ЕКО-пријателски водоотпорен ПВЦ.Ова дома декор е не-токсични и безбедност, па остатокот увери за да ги користите.✿. ✿"ГОЛЕМА ВРЕДНОСТ" : Овој голем креативен ѕид decal вклучуваат 1 лист на 38.5" x 26.7".На готовиот големина е околу 36.6" x 25.6".Декорација е лесно да се залепи и да ги отстраните без да му наштети на површината на ѕидот.Ако го користиме на правилен начин,овој ѕид налепница може да трае долго време без пилинг, брчки или исчезнува.Оваа налепница е многу погодна за бања,бебе соба,спална соба,playroom,дневна соба,детска соба.✿. ✿"Уживам во ТОА" : Ајде да се направи соба со светли и убави со овие корални и риба модели.Овој пренослив ПВЦ магија ѕид налепница е поголемо отколку повеќето 3 D налепници.Можете да се држи на ѕидот,подот или таванот.Ние веруваме дека можете да уживате со вашите деца,семејства или пријатели.Затоа што на пакувањето метод е во тек, може да се одвиваат и израмните налепница по добивањето тоа, и место нешто на неа за да ги задржат тоа станот за време на која ќе се направи полесно за вас да се држиме.✿. ✿"ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ" : Оваа премија decal е лесен за употреба.За голема налепница,ќе е подобро да кора и се држи во исто време и мазна тоа од страна на рака, за да се спречи брчки.Ако постојат некои меури,можете да користите нула картичка за отстранување на меурчињата или се користи игла за да пирс на мали меурчиња и мазна нив, тоа нема да влијае на севкупниот паста сила.Ако мислите дека на страната на етикетата е малку свиткан, се користи фен за коса да се малку топлина лепило и притиснете го цврсто.✿. ✿"ВНИМАНИЕ" : ве Молиме проверете ја големината пред да го купат.Проверете дали ѕидот површина е мазна,чиста,сува и нема прашина.Кога отстранување на ѕид налепница,можете да го користите фен за коса да се загрее на лепило, а потоа користете нож за даподигнете го агол на налепница нежно и излупете го полека.Се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања.✿.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Fellowes 52041 Laminating Пошта 7mil 11 1/2 x 9 100/Пакет
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Fellowes 52041 Laminating Пошта 7mil 11 1/2 x 9 100/Пакет

Се продаваат како 100 / Пакет.Премиум материјали се обезбеди јасна, трајни резултати.Лесен за користење; м

DEN 1337.52