• Неодамнешно
Visioneer Патриот PD45 Скенер, USB Дуплекс Office Документ Скенер за PC и Mac, 50 PPM, Автоматско Документ Внесувач (ADF)

Visioneer Патриот PD45 Скенер, USB Дуплекс Office Документ Скенер за PC и Mac, 50 PPM, Автоматско Документ Внесувач

Buyers rating:
DEN 12914.40

Количина на стоки

Visioneer Острина технологија им овозможува на скенерот за статистика да се подобри визуелни јасност на секој скенирани слики, и ќе добиете совршен скенови од несовршена оригинали.Се организира брза со конвертирање на хартиените документи во пребарува PDF датотеки да се дели, се организираат и се заштитени во вашата локална облак мрежа.СКЕНЕР за ДЕСКТОП : Брза и точна дуплекс компјутерски скенер со 100 лист автоматско документ фидер карактеристики удобен пати до дизајн за да се зачува биро простор; Скенира во боја, сиво и црно/бело.ФЛЕКСИБИЛНИ МЕДИУМИ РАКУВАЊЕ : Документ скенер со внесувач е одлична за скенирање на фотографии, документи, сметки, врежана пластични картички, бизнис картички и повеќе во боја и црно/бела; мобилни фати стан ви овозможува лесно скенирање, уредувате и споделувате на вашиот лаптоп, телефон или таблета.Овие скенери се компатибилни со PC и Mac компјутери, и функција 3 годишна гаранција.Скенира до 50 ppm/100 ipm на 300 dpi.1 конективност карактеристики Visioneer Острина технологија, која им овозможува на компјутерски скенер да се подобри визуелни јасност на секој скенирани слики; добиете совршен скенови од несовршена оригинали.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Земјата дупчалка со спирална бургија Адаптер Плоштад Главата DEALPEAK Метал 4 Јами Вежба Малку Адаптер за Електрична
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Земјата дупчалка со спирална бургија Адаптер Плоштад Главата DEALPEAK Метал 4 Јами Вежба Малку Адаптер за Електрична

Овој адаптер може да се поврзете на електрична чекан и земјата дупчалка со спирална бургија.Професиона

DEN 302.16