• Неодамнешно
Lorex CB120URB 120 ft. RG59 УЛ Оценет Видео Моќ Кабел за BNC Безбедноста Камера Системи (2-Pack)

Lorex CB120URB 120 ft. RG59 УЛ Оценет Видео Моќ Кабел за BNC Безбедноста Камера Системи (2-Pack)

Buyers rating:
DEN 403.44

Количина на стоки

ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : 2 x Lorex CB120 URB Видео Моќ Кабел за Lorex Безбедноста Камера Системи (120-Стапки).ВО ЅИД, ПОМЕЃУ ПОДОВИТЕ : УЛ оценет во ѕид кабли може безбедно да поминува низ и во внатрешноста на ѕидовите.Ова ви овозможува да ги сокриете од став и да го зголеми нивната оддалеченост.Стој кабли може безбедно да се кандидира помеѓу подовите и ѕидовите кои не циркулира греење и климатизација системи.ОТПОРНИ на ОГАН : Со кабел јакна материјал ја спречува ширењето на огнот.Тие мора да помине вертикална горат тест за да се осигура дека пламен не ќе се движат по должината на кабелот.ФЛЕКСИБИЛНИ ИНСТАЛАЦИЈА : На CB120 URB кабли се трајни, во ѕид-номинална и да ги задоволи Националните Електрични Код (NEC) и Канадски Електрични Код (ЦИК) стандарди за ЦМР тип каблирање.Коаксијален тип на кабел Поврзете или да се прошири аналогни и HD камери Идеален за водење на ѕидови внатре и помеѓу подовите ги Исполнува УЛ / c UL комуникација стандарди ги Исполнува или го надминува NEC и ЦИК стандарди од 120 метри.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Земјата дупчалка со спирална бургија Адаптер Плоштад Главата DEALPEAK Метал 4 Јами Вежба Малку Адаптер за Електрична
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Земјата дупчалка со спирална бургија Адаптер Плоштад Главата DEALPEAK Метал 4 Јами Вежба Малку Адаптер за Електрична

Овој адаптер може да се поврзете на електрична чекан и земјата дупчалка со спирална бургија.Професиона

DEN 302.16
Fellowes 52041 Laminating Пошта 7mil 11 1/2 x 9 100/Пакет
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Fellowes 52041 Laminating Пошта 7mil 11 1/2 x 9 100/Пакет

Се продаваат како 100 / Пакет.Премиум материјали се обезбеди јасна, трајни резултати.Лесен за користење; м

DEN 1337.52