• Неодамнешно
4 x 4 Laminating Пошта Топла 4x4 Паркинг Дозвола Laminator Ракави 5 Мили Количина 100

4 x 4 Laminating Пошта Топла 4x4 Паркинг Дозвола Laminator Ракави 5 Мили Количина 100

Buyers rating:
DEN 479.76

Количина на стоки

4 x 4 ( 102mm X 102mm ) со мал радиус заоблени ќошиња. 5 Mils Дебели По Размавта = 10 Mils вкупно Ламинатни за популарна средна дебелина торбичка.Голема Јасност Гланц Штити Информации. 100 Laminator Пошта плус 1 Силикони Обложени Laminating Превозникот.обидете се. 100 Паркинг Дозвола Картичка големина 4" x 4" (102mm X 102mm) топли термални (топлина активира) јасно гланц laminating пошта. 5 mils (125 microns) дебели во секој размавта и со печат на само еден раб.Овие пошта имаме стандард 1/8" радиус заоблени ќошиња.Квалитет ги исполнува или го надминува сите големи брендови, но на генерички цените. 100 пошта на кутија за пакување вклучува најмалку 1 силикони обложени laminating "превозникот".Максимална картичка големина препорачува за оваа торбичка е 3-3/4" х 3-3/4" (или помалку), да се остави стандард 1/8" границата од јасно ламинатни околу картичка за безбедна запечатени раб.СОВЕТИ : Индустриски стандардна спецификација за 5 мили laminating пошта е 5 mils на секоја размавта за вкупно 10 mils додаден на вашиот лист хартија.Исто така, 1 мили е еднаква на 1/1000th од очигледна (или 25 microns метрички).Индустријата повици овие laminating пошта кога тие се снабдени на само една работ наместо три.Тие треба да се нарекува laminating папки.Answer : ___________________________ Note : Сите laminating пошта НЕ се исти, особено во јасност и поврзување.Инсистираат на автентични Орегон Ламиниране заштитна марка laminating пошта имајќи нашите виолетова и бела етикета.Прифати ништо помалку од најдобрите вредност на располагање.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Земјата дупчалка со спирална бургија Адаптер Плоштад Главата DEALPEAK Метал 4 Јами Вежба Малку Адаптер за Електрична
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Земјата дупчалка со спирална бургија Адаптер Плоштад Главата DEALPEAK Метал 4 Јами Вежба Малку Адаптер за Електрична

Овој адаптер може да се поврзете на електрична чекан и земјата дупчалка со спирална бургија.Професиона

DEN 302.16