• Неодамнешно
Земјата дупчалка со спирална бургија Адаптер Плоштад Главата DEALPEAK Метал 4 Јами Вежба Малку Адаптер за Електрична Чекан на Земјата дупчалка со спирална бургија Кон?

Земјата дупчалка со спирална бургија Адаптер Плоштад Главата DEALPEAK Метал 4 Јами Вежба Малку Адаптер за Електрична

Buyers rating:
DEN 302.16

Количина на стоки

Овој адаптер може да се поврзете на електрична чекан и земјата дупчалка со спирална бургија.Професионални адаптер, цврсти и издржливи.Таа има силна отпорност на абење, лесно за ракување.Одличен квалитет, долг животен век.Погоден за употреба од страна на стручните лица или DIY ентузијасти.Нашата компанија сите производи Подлежат на Строга Квалитетот на Тест.Било какви прашања може да ги имаат при користење на овој производ, едноставно јавете ни се за замена или враќање на средствата.Ве молиме преглед на спецификации пред ставање на својата цел.Функција : 1. Овој адаптер може да се поврзете на електрична чекан и земјата дупчалка со спирална бургија.2. Професионални адаптер, цврсти и издржливи.3. Таа има силна отпорност на абење, лесно за ракување.4. Одличен квалитет, долг животен век.5. Погоден за употреба од страна на стручните лица или DIY ентузијасти.Спецификација : Состојба : Бренд New Item Тип : Електрични Чекан Adapter Material : Метал Пакет Листа : 1 x Електрични Чекан Адаптер.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Fellowes 52041 Laminating Пошта 7mil 11 1/2 x 9 100/Пакет
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Fellowes 52041 Laminating Пошта 7mil 11 1/2 x 9 100/Пакет

Се продаваат како 100 / Пакет.Премиум материјали се обезбеди јасна, трајни резултати.Лесен за користење; м

DEN 1337.52