• Неодамнешно
Продолжен Mouse Pad Големи Gaming Mouse Pad 24x14инчен со Не се Лизга Гумени База Водоотпорен XXL Тастатура Подлога Компјутер Биро Заштитник Мат за Гејмер,Дома,во Канцеларија на Р

Продолжен Mouse Pad Големи Gaming Mouse Pad 24x14инчен со Не се Лизга Гумени База Водоотпорен XXL Тастатура

Buyers rating:
DEN 191.76

Количина на стоки

Не се Лизга Гумени База : долниот база на целосна биро mouse pad е направен од добри природни гума,кој е без штета за човекови хит.Нашите mouse pad има различни прекрасни бои, овој влошки ќе последните години, ако има проблем, ве молиме да бидат слободни да контакт.рамнење на површината исто така ги штити вашето биро површина од гребнатини/штета!Напомена : не грижете се за отровни материјали мирис со помош на глувчето подлога кога ќе ја добијат,мирисот ќе исчезне во грациозен за некое време.Ако имате било какви прашања, ве молиме кликнете на продавачот прекар потоа кликнете на "постави прашање" да не контактирате .Во потрага по забавен начин за да заличи до вашиот канцелариски простор?Во потрага по уникатен подарок за ко-работник, вработен, шеф, или учител?Сте се почувствувале на рацете,зглобовите и рацете болни или беспомошна по цел ден на работа?Добредојдовте на нашиот продавница за цел Mouse Pad.Чувајте ги вашите биро чисти и uncluttered.11 во), таа е дебела доволно да ги заштити и поддршка на вашиот зглоб и да се обезбеди мека, cushioned чувство и доволно голема за да се покријат глувчето за движење.Универзална Големи Димензии : големината на овој XXL големи mouse pad е 24×14×0.Нуди различни симпатична модел на избор ,совршен за двете жени и мажи.11 инчи,што е доволно голема за да одговара на вашите полна големина тастатура, глувче, лаптоп или друг објект на масата,давање на повеќе простор за професионална игри или канцелариска работа.Опис на производот : Боја : Апстракт Пакет се вклучуваат : 1 x 24x14 инчен Продолжен XXL Големи Gaming Mouse Pad,подобрување на вашиот гејмерски/работно искуство.Ултра Мазна Површина : Овој продолжен mouse pad е лесно да се чистат со влажни партал или мијат,нема деформација и многу потрајни од оние другите.Површината никогаш нема да кавгата,никогаш не се валкани и лесно да се чисти.Казна-текстура површината подобрува следење на движењата на глушецот, не се лизга гумени undersurface цврсто костец на десктоп.Тоа не ќе имаат непријатен мирис во споредба со другите врвката за на одмор влошки.Пријателски Услуги на Клиентите : Пакет : 1*XXL Големи Mouse Pad(24x14 инчен),2*Тастатура чистење кал, Вашето задоволство е наш највисок приоритет.Покриени од страна на superfine ткаенина, на mouse pad има мека и мазна површина, ви помага да ги пратите на глувчето брзо и прецизно, максимално ја зголемува вашата игри на среќа/работно искуство.Додадете контакт на уметноста во вашиот животен стил,Уникатен облик и исклучителна илустрација направи mouse pad една елегантна декорација, додадете личност во вашата канцеларија биро Материјал : Глувчето Мат : Дише ткаенина,удобно Lycra Површината и Не се Лизга Гумени База Карактеристики : Не-токсични, без мирис, безопасни за здравјето.Покрај тоа,можете исто така да го користите овој продолжен mouse pad како биро подлога,пишување подлога,платформа заштита мат.ние ќе ви обезбеди најдобра услуга!.Персоналните Илустрација Дизајн : Смешни mouse pad со дизајн деликатна шема, мулти-тема серија mouse pad, одличен подарок идеја за момчиња, девојки, соработници, мајки, роденден, назад на училиште, Денот на Вљубените, Ден Велигден, Ден на Мајката, Денот на Трудот, ноќта на Вештерките, Денот на Благодарноста и Божиќ.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Fellowes 52041 Laminating Пошта 7mil 11 1/2 x 9 100/Пакет
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Fellowes 52041 Laminating Пошта 7mil 11 1/2 x 9 100/Пакет

Се продаваат како 100 / Пакет.Премиум материјали се обезбеди јасна, трајни резултати.Лесен за користење; м

DEN 1337.52