• Неодамнешно
6-Ниво Жица Shelving Прилагодливи Возен Рек Агол Складирање Гаража Successf Организација и чување на Книгата полици за Статистика оркестарот Ѕид полица Чување полиците Ѕи?

6-Ниво Жица Shelving Прилагодливи Возен Рек Агол Складирање Гаража Successf Организација и чување на Книгата

Buyers rating:
DEN 1449.36

Количина на стоки

совршен за организирање или прикажување додатоци, шминка производи, алатки и повеќе Бања ѕид оркестарот Плакарот организатор Полици за складирање Гаража shelving Плакарот полици Полици за спалната соба.Отворен дизајн ви овозможува брзо да се извлече еден сакате.Виси полици Метални сталажи Shelving единица Провизии полиците на Кујната полици за Складирање полица Cubby shelving Складирање рек Полици за ѕид.Боја : Црна. 1. Материјал : Железо & PP Panel 2. Боја : Црна 3. Димензии : (26.77 x 26.77 x 70.87)" / (68 x 68 x 180)cm (L x W x H) 4. Тежина : 670 мл / 19 kg 5. Слој Количина : 6 Компјутери 6. Секој Слој Тежина Капацитет : 176 кг / 80kg 7. PP Панел Големина : 1mm Пакетот Вклучува : 5 x Цевки 6 x Meshes 5 x Тркала 6 x PP Панели.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат