• Неодамнешно
Fellowes 52041 Laminating Пошта 7mil 11 1/2 x 9 100/Пакет

Fellowes 52041 Laminating Пошта 7mil 11 1/2 x 9 100/Пакет

Buyers rating:
DEN 1337.52

Количина на стоки

Се продаваат како 100/Пакет.Премиум материјали се обезбеди јасна, трајни резултати.Лесен за користење; место документ во торбичка и вметнете во laminator.Достапни во различни големини за да ги задоволат вашите потреби.Компатибилен со сите laminator брендови.Зачувување, заштита и подобрување на важни документи.Достапни во различни торбичка големини за јасен, издржливи, извонредни резултати.Само позиција на вашата документ во соодветна големина торбичка и вметнете во laminator (се продава одделно).Компатибилен со сите термички laminator брендови.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат